SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı’dan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın’Maçlarımızı Kadıköy’de oynanamak istiyoruz’ sözlerine destek geldi.

BEŞİKTAŞ’A KAPIMIZ AÇIK

Siyah-beyazlı ekibe daha önce de destek verdiklerini hatırlatan Kiğılı, Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Beşiktaş’a kapımız her zaman açık. Fikret Orman’ın bu konudaki iyi niyetini ve duyarlılığını biliyoruz. Eğer maçlarını Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynamak isterlerse, yönetim olarak bu teklife destek veririz. Stat inşaatlarını tamamlayana kadar maçlarını burada oynayabilirler. Bu durum bizi memnun eder” dedi.

ALEX DEFTERİNİ KAPATALIM

Alex tartışmalarının bitirilmesi gerektiğini dile getiren Kiğılı, “Alex’in takıma katkısını herkes biliyor. Bu katkının karşılığını da aldı. Artık önümüze bakmamız gerekiyor. Stoch da özel bir oyuncu ancak takımda kalmak için özel hayatına dikkat etmek zorunda. Genel anlamda takımın gidişinden memnunuz. Taraftarımız merak etmesin, süper bir oyuncu transfer edeceğiz. Dünya çapında bir isim sarı lacivertli formayı giyecek. Ancak, sabırlı olmaları lazım. Beklesinler ve görsünler” diye konuştu.

SEZON SONUNDA GÖRECEĞİZ

Taraftar desteğiyle sıkıntıların üstesinden geleceklerini dile getiren Kiğılı, “Ürün satışlarında ve kombinelerde taraftarımızın muazzam bir desteği var. En büyük destekçimiz taraftarımız. Yeni bir takım oluşturduk ve yönetim olarak biz de bu ekibin arkasındayız. Hocamız Aykut Kocaman’a da güvenimiz sonsuz. Sezon sonunda bu destekte haklı olduğumuzu herkes görecek” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:11:00,