SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tuttosport'a konuşan Portekizli çalıştırıcı, eflatun-beyazlı ekipte daha yapacak işleri olduğunu belirtip, “Burada kalarak 3. kez Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istiyorum” dedi

Real Madrid'deki geleceği hakkında spekülasyonlar bitmek bilmeyen Jose Mourinho kalacağını açıkladı. Özellikle takımın iki kaptanı Ramos ve Casillas ile yaşadığı sorunlar nedeniyle gideceği öne sürülen Portekizli çalıştırıcı, Dubai'de İtalya'nın önde gelen spor gazetesi Tuttosport'a verdiği röportajda ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığını söyledi. Ünlü teknik adam, “Real Madrid'de kalacağım. Burada henüz işim bitmedi. Hedefim 3. Şampiyonlar Ligi zaferimi kazanmak ve Real'e Avrupa'nın 1 numaralı kupasını 10. kez kazandırmak. İstifa için hem çok genç hem de çok yaşlıyım” dedi. Manchester United ile yapacakları 2. tur mücadelesini de değerlendiren Mourinho, “Sir Alex Ferguson'a maçtan sonra içmek iyi bir şarap almak zorundayım. Sanırım bu da bana en az 400-500 euroya malolacak. Ancak şu bir gerçekki stres dolu, zorlu karşılaşmalar oynayacağız. Dünyada her futbolcu ve teknik adam böyle maçlarda olmak ister” açıklamasını yaptı.

JUVENTUS’TAN KORKUYOR

Daha önce Porto ve Inter ile kazandığı Şampiyonlar Ligi'ni Real Madrid ile de alarak tarihi bir başarıya imza atmayı amaçlayan tecrübeli çalıştırıcı, İtalya tecrübesinin profesyonel kariyerinde çok önemli bir yer tuttuğunun altını çizdi. Avrupa Kupaları'nda en korktuğu takımın Juventus olduğunu ifade eden Mourinho, “Dürüst olmak gerekirse Juventus'u sevmiyorum çünkü onlardan korkuyorum. Bana göre Conte'nin ekibi bu yıl Şampyionlar Ligi'ni kazanabilir. Onlar bana 2004 yılında çalıştırdığım Porto'yu hatırlatıyor” diye konuştu.

OWEN İSPANYA’YA GERİ DÖNÜYOR!

RONALDO’YA ÇILGIN TEKLİF!

FALCAO KARARINI AÇIKLADI

CHELSEA YOLCUSU

ESKİ DOSTLAR BULUŞTU

Yayınlanma Tarihi:12:24,