SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Raul Meireles’in Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini iddia eden İtalyan medyası, menajer Jorge Mendes’in oyuncusunu İnter ve Napoli’ye kiralık olarak teklif ettiğini yazdı. İnter’in ise Meireles-Sneijder takasını gündeme getirdiği ileri sürüldü

İtalyan basını müthiş bir takas iddiası ortaya attı. Fenerbahçeli Raul Meireles’in, 4 maça indirilmesine rağmen hâlâ aldığı 12 maçlık cezanın etkisinde olduğu, yaşanan olayların ardından Fenerbahçe’den ayrılmak istediği öne sürüldü. Sky Italia’da yer alan habere göre; ağır ithamlara maruz kalan ve bu yüzden morali bozulan Meireles, Fenerbahçe’den ayrılmak istediğini menajeri Jorge Mendes’e ve Fenerbahçeli yöneticilere bildirdi. Yaşanan gelişmeler üzerine Meireles’in Mendes tarafından Serie A’nın dev ekiplerinden İnter’e ve Napoli’ye kiralık olarak önerildiği ifade edildi.

SNEİJDER: ‘AYRILIK ZAMANI GELDİ’

Haberde, ara transfer döneminde Wesley Sneijder’i elden çıkartmak isteyen İnter’in, bu bölgeyi Meireles’le doldurabileceğine dikkat çekildi. Teklife henüz yanıt vermediği vurgulanan Çizme ekibinin, Meireles’e karşılık Sneijder’i sarı-lacivertlilere teklif etmeye hazırlandığı belirtildi. İnter’in, Sneijder’i çok istediği sır olmayan Fenerbahçe’den bir miktar da para isteyeceği iddia edildi. Hollanda medyasına konuşan Sneijder, maaşında indirim talep eden İnter’den ayrılmanın zamanının artık geldiğini bildirdi. Başarılı 10 numara, “Ocak ayında ayrılmam kulübüm için de benim için de şu an en iyi seçenek” dedi.

LİSTESİ YILDIZ DOLU

İSVİÇRE MİLLİ TAKIMINDAN İKİ YILDIZIN TRANSFERİ TAMAM

‘JUVE ONLARDAN KURTULDU’

TRANSFER İÇİN Mİ SATIŞ YAPILDI

ÖMER TEMELLİ’DEN MEİRELES GERÇEKLERİ!

EMRE’DEN ‘KOCAMAN’ YORUM

EMENİKE NET KONUŞTU!

Yayınlanma Tarihi:14:27,