SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın 1 Haziran 2011-31 Mayıs 2012 dönemi ile ilişkili olarak faaliyetlerin konuşulduğu toplantıda Yıldırım Demirören başkanlığındaki dönemde görev yapan isimler ibra edilmedi.

1 Haziran 2011-31 Mayıs 2012 dönemi ile ilişkili olarak faaliyetlerin konuşulduğu ve şirketin eski-yeni üyelerinin ibrasının yapıldığı toplantıda Yıldırım Demirören başkanlığındaki dönemde görev yapan isimler ibra edilmedi.

ORMAN YÖNETİMİ İBRA EDİLDİ

O dönemde Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Yıldırım Demiören ile birlikte görev yapan 6 üye yapılan oylama sonucu sermayedarlar tarafında ibra edilmediler. 1 Haziran 2011-31 Mayıs 2012 döneminde Fikret Orman başkanlığı sonrası şirket yönetiminde yer alan üyeler ise ibra edildi.

DEMİRÖREN’E DAVA AÇILACAK MI? 

Sermayedarlar 1 Haziran 2011-31 Mayıs 2012 dönemdeki şirket yönetiminde yer alan isimlerin 7’sini ibra etmeyerek, o dönemde bu isimlerin yaptığı tüm mali işlemleri kabul etmediklerini ortaya koymuş oldular. Ayrıca gerek duyulması halinde yine bu kişiler hakkında hukuki süreçlerin başlamasının da yolunu açmış oldular.

Bugün yapılan genel kurul toplantısının Kamu Aydınlatma Platformu’na bildirilmesinin ardından 3 aylık süre içinde hem Beşiktaş Yönetim Kurulu, hem de şirket sermayedarları gerekli gördükleri konularda davalar açarak, yapılan yanlışlar var ise bu yanlışları veya usulsüzlükleri ortaya çıkarma sürecini başlatmış olacaklar.

GALATASARAY PATLADI! 

‘VİCDANIMIZ RAHAT’

TRABZON’DAN İNDİRİME SERT TEPKİ!

FEDERASYON ÜÇ BÜYÜKLERE TEPKİLİ 

Yayınlanma Tarihi:07:50,