SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda'nın Ada'ya gitme ihtimalini dikkate alan Atletico Madrid, Mendes faktörüyle Quaresma'ya kancayı taktı. Portekizli yıldızı kaptırmak istemeyen sarı-kırmızılılar da girişimlerini hızlandırdı.

İki sezon formasını giydiği Beşiktaş'la yollarını geçen hafta ayıran, Galatasaray'a transferi gündemde olan Ricardo Quaresma konusunda her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Quaresma'nın adı artık Atletico Madrid ile anılıyor. En az Beşiktaş'taki kadar Atletico Madrid'de futbolcusu bulunan menajer Jorge Mendes'in bu transfere aracı olduğu iddia ediliyor.

İSPANYA’DA TAZMİNAT YOK

İspanyol ekibinin formasını giyen Arda Turan'ın Chelsea'ye gitme ihtimali, Q7'ye yine La Liga kapılarını açıyor. Kariyerinin başında Barcelona forması ile başarısız bir İspanya deneyimi bulunan Portekizli yıldızın gönlü sarı-kırmızı parçalıda ama Türkiye'de bir kulübe transfer olması halinde Beşiktaş'a ödenecek 5 milyon euro tazminat hem Q7'nin hem Galatasaray'ın elini kolunu bağlıyor.

Hamit ve Amrabat'ın etkili olamadığı kanatların ilacı olarak Quaresma'yı gören sarı-kırmızılılar, 6 ay için 5 milyon euro ödemeye yanaşmıyor ve Beşiktaş'la orta yolu bulmaya çalışıyor. Q7'ye karşılık Baros ve Yekta'yı isteyen siyah-beyazlılara Baros için olumlu, Yekta için olumsuz cevap verildi.

MENDES İLE GÖRÜŞECEK

İspanya'da vergiye takılacak olan Quaresma'nın menajeri Mendes'le yapacağı görüşme merak konusu. Yazın Arda'da karşı karşıya gelen Galatasaray ile Atletico Madrid'in Q7 için kapışmaları çok yakın.

Bahadır ÇOKİŞLER / AMK

GALATASARAY PATLADI!

10 NUMARA HABER

TERİM ONLARI İSTİYOR

SON ADAY ALVAREZ

UJFALUSI NOEL BABA OLDU

YENİ YILI KUTLADILAR!

Yayınlanma Tarihi:07:56,