SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hürriyet gazetesinden İsmail Er’in haberine göre, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Sezer Öztürk’ün, devre arası tatili için bulunduğu Düsseldorf'da, tartıştığı bir Trabzonlu taraftara kafa attığı, olay sonrasında 27 yaşındaki futbolcunun 5 kişilik özel güvenlik tarafından güçlükle gece kulübünden dışarı çıkarıldığı iddia edildi.

Sezer Öztürk’ün, Fenerbahçe'den takım arkadaşları Serdar Kesimal ve Hasan Ali Kaldırım’la birlikte gittiği Düsseldorf’un en önemli gece kulüplerinden birinde tuvalete giderken bir Trabzonspor taraftarının kendisine laf atması sonucu kavga çıkarttığı iddia edildi.

İddialara göre; kendisine Fenerbahçe hakkında laf söyleyen Trabzonsporlu gence kafa atağı söylenen Sezer Öztürk, 5 kişilik özel güvenlik tarafından güçlükle gece kulübünden dışarı çıkarıldı. Gece kulübü yetkilileri ise Sezer’in bir müşteriye kafa atmasının ayıp olduğunu belirterek sert bir şekilde eleştirmeleri üzerine futbolcular mekanı terkettiler. Sezer Öztürk’ün kafa attığı şahıs ise Fenerbahçeli futbolcu hakkında şikayetçi oldu.

SEZER ÖZTÜRK: “KİMSEYLE KAVGA ETMEDİK”

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Sezer Öztürk’ün, devre arası tatili için bulunduğu Düsseldorf’da, bir gece kulübünde tartıştığı bir Trabzonlu taraftar ile kavga ettiği şeklindeki haber üzerine telefonla ulaştığımız Sezer Öztürk ; “Gece Kulübüne gittiğimiz doğru ama sadece eğlendik” dedi.

Olay sonrasında 27 yaşındaki futbolcunun 5 kişilik özel güvenlik tarafından güçlükle gece kulübünden dışarı çıkarıldığı iddia edilirken, Sezer Öztürk böyle bir olay yaşamadığını ve bunu ilk kez DHA’nın telefonu üzerine duyduğunu söyledi. Sezer Öztürk, takım arkadaşları Serdar Kesimal ve Hasan Ali Kaldırım’la birlikte Düsseldorf’un en önemli gece kulüplerinden birine gittiğini doğrularken;

“Gece Kulübüne gittiğimiz doğru ama sadece eğlendik. Bizim orada olduğumuzu görenler mi bunu haber olarak yayıyor anlamıyorum. İzindeyiz ve eğlendik. Hiç bir sorun yaşamadık. Trabzonlu bir taraftar ile karşılaşmadık bile”

Sezer Öztürk, kafa attığı iddia edilen şahısın şikayetçi olduğunun yazılmasının da komik olduğunu belirterek, “Almanya’da böyle bir olay yaşansa sabaha kadar polisin yanında olursunuz, ifade verirsiniz. Ben şu an ailem ile beraber tatildeyim” dedi.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA

Sezer sakatlığı ile ilgili bilgiler de verirken; “Karabükspor maçında ayağım burkulmuştu. Ayağımdaki şiş yeni indi. Ağrılarım da tamamen geçti. Yarından itibaren düz koşulara başlayabilirim. Tatildeyken de koşular yapacağım ve 2 Ocak’taki kamp için kendimi hazırlamaya başlayacağım” dedi. Sezer Öztürk, son haftalarda çıkış yakaladığını ve bunun üzerine koyarak ligin ikinci yarısında takıma daha da katkıda bulunmak istediğini de sözlerine ekledi.

 

EBOUE’DEN TRANSFER AÇIKLAMASI

MEIRELES’İN CEZASI DÜŞÜRÜLDÜ!

‘TÜRK FUTBOLU BATMIŞTIR!’

KİM BU RUS TAKIMI!…

İŞTE SON DURUMLARI

FENER TRİBÜNLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ!

GİDEYİM Mİ MAMADOU?

ESAS HEDEF TANGOCU

SOL BEK ŞART

Yayınlanma Tarihi:06:08,