SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transfer çalışmalarını yoğun biçimde sürdüren Fenerbahçe’nin Sow’a alternatif arayışları çerçevesinde gündemine Arjantinli golcü Mauro Matías Zárate geldi.

LAZIO’DAN AYRILACAK

İsmi G.Saray’la da anılan 25 yaşındaki oyuncunun teknik direktör Petkoviç’in kendisini düşünmediği için Lazio’dan ayrılacağı bildirildi.

F.BAHÇE, FUTBOLCU VE KULÜBÜYLE TEMASTA

Arjantinli’nin temsil haklarını elinde bulunduran İtalyan asıllı menajer Franco Di Jorrio, Radyospor’dan Özgür Sancar’a yaptığı açıklamada, “Petkovic artık Zarate’yle çalışmak istemiyor. Bundan dolayı satış listesine koydu. Türkiye seçeneği futbolcu için açık. Net biçimde söyleyebilirim. Fenerbahçe, Zarate için direkt temasta geçti. Lazio’yla da temas halindeler” dedi.

OLMA İHTİMALİ YÜKSEK

Daha fazla detay veremeyeceğini ifade eden Jorrio, “Söylenebilecek tek şey Fenerbahçe’nin futbolcumla ilgileniyor olması. Transferde ne olacağını bilemeyiz. Ama Türk kulübünün Zarate’yi çok istediğini söyleyebilirim. Şartlar oluşursa bu transferin olma ihtimali elbette yüksek. Zarate’nin de bakış açısı pozitif” diye konuştu.

Arjantinli futbolcunun sözleşme fesih bedeli 9.5 milyon euro olarak gözüküyor; ancak Petkovic’in düşünmediği bir oyuncu olması nedeniyle Lazio’nun da bonservis ücreti konusunda esnek davranacağı belirtildi.

Zarate, geçen sezon Inter’de kiralık olarak oynamıştı.

SÖZ SIRASI F.BAHÇE’DE / TIKLAYIN

BEKLENEN AÇIKLAMA GELDİ / TIKLAYIN

2012’NİN LİDERİ! / TIKLAYIN

İŞTE ‘ASLAN’ ÇOCUKLAR

 TERİM ONLARI İSTİYOR

 BU SEFER ALLAH ‘KERİM’

SONUNA KADAR GALATASARAY

TÜRKİYE BU TAKASI KONUŞACAK 

HANGİ TAKIMLA ANLAŞTI? 

CEZA İNDİ TWITTER SALLANDI

 
 
 
Yayınlanma Tarihi:23:25,