SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ekonomik kriz nedeniyle bunalan, futbolcularının büyük bölümü serbest kalma noktasına gelen Karşıyaka’da, Başkan Cihan Büyükoral, görevinden ayrıldığını, olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıkladı.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Cihan Büyükoral, yönetime talip olan Taraftarlar Derneği’yle görüştükten sonra yönetim olağanüstü kongre kararı aldıklarını açıkladı. Taraftarlar Derneği’nin temsilcileriyle kulüp binasında görüşen Büyükoral, “Yıprandım. Başkanlıktan ayrılıyorum. En kısa sürede kongreye gideceğiz. Bu süreçte, kulübün ara transferde önünü açmak için imza yetkisini de pazartesiden itibaren sizlere devredeceğiz” dedi.

İzmir temsilcisinde genel kurulun üç hafta içinde toplanması bekleniyor. Hafta içinde 1 milyon TL’lik kaynak yarattıklarını belirten Taraftarlar Derneği’nin, eski yöneticilerden Fatih Diniz’e başkanlık teklifi yaptığı öğrenildi. Diniz’in, “Karşıyaka için göreve hazırım” yanıtını verdiği bildirildi. Taraftarlar Derneği Başkanı Taner Ütüklerli ve arkadaşlarının, camianın içinden isimlerin yer aldığı, geniş tabanlı bir yönetim oluşması için çaba sarf edecekleri belirtildi. Basketbol ve voleybol şubelerinin ne olacağı hakkında açıklama yapılmadı.

ESAS HEDEF TANGOCU

ÇİZME’Yİ GİYECEK Mİ?

EBOUE’DEN TRANSFER AÇIKLAMASI

SEZER TRABZONLU’YA KAFA ATTI

‘TÜRK FUTBOLU BATMIŞTIR!’

KİM BU RUS TAKIMI!…

İŞTE SON DURUMLARI

FENER TRİBÜNLERİ İKİYE BÖLÜNDÜ!

GİDEYİM Mİ MAMADOU?

MEIRELES’İN CEZASI DÜŞÜRÜLDÜ!

 

Yayınlanma Tarihi:00:02,