SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cimbom'un Nene ve G.Süzen için devreye girmesine karşılık veren Kartal, sambacı yıldıza kanca attı ve Fluminense'nin istediği 5 milyon euroyu indirmek için görüşmelere başladı.

Siyah-beyazlılar ara transfer döneminde transfer etmek istediği Gökhan Süzen ve Nene'ye ezeli rakipleri Galatasaray'ın da talip olması üzerine, daha önce sarı-kırmızılı ekibin listesinde olan Carlinhos'u gündemine aldı. Brezilya'da ‘geleceğin Roberto Carlos'u' olarak gösterilen ve defansın her iki tarafında da oynayabilen yıldız oyuncuyu Beşiktaş yönetimine tavsiye eden Carlinhos'un menajerlik şirketi ‘Europe Sports Group', Fenerbahçe'de oynayan Christian'ın da temsilciliğini yapıyor.

YILLIK 2.5 MİLYON EURO ÜCRET İLE SAMBACI KARTAL OLACAK 

Haziran 2013'te sözleşmesi bitecek olan 25 yaşındaki oyuncu için kulübü Fluminense 5 milyon euro bonservis bedeli talep ediyor. Beşiktaş ise Carlinhos'u bonservis bedeli ödemeden transfer etmek için Brezilyalılarla görüşmelere başladı. Kariyeri boyunca Brezilya'da oynayan ve düşük ücretler kazanan Carlinhos'a da yıllık 2.5 milyon euro vererek oyuncunun aklını çelmeyi planlayan yönetim, teknik direktör Samet Aybaba'dan da onay aldı. Aybaba, daha önce iki kez gittiği Brezilya'da da Carlinhos'u izlemiş ve samba-cıyı oldukça beğenmişti.

 

TERİM ONLARI İSTİYOR

CEZA İNDİ TWITTER SALLANDI

 
 
 
 
 
Yayınlanma Tarihi:23:23,