SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Radyospor'a konuştu. Günay, Karabük maçını takımın kazanması durumunda da bazı grupların protestolarda bulunacağını belirtti. İşte o açıklamalar

HOCANIN HAKLI OLDUĞU YÖNLER VAR.

“Hocanın istifası o günkü heyecandı. Hocanın haklı olduğu yönler vardı. Kulüple bir sorunu yoktu aslında. Pürüzler ortadan kalktı. Hoca görevinin başında. Bunları unutup önümüze bakacağız”

TARAFTARIN İÇİNDE KİM VAR?

“Hoca bir kere futboldan gelen insan. Bu tip protestolara alışık bir insan. Bir de o günkü ortama bakmak lazım. Otaraftar içinde kim var ona bakmak lazım. Toplum psikolojisi. Bu açıdan bakmak daha doğru” MUHALEFET SAHAYA YANSIYOR

“Alex ile hocanın arası etrafa yansıdığı şekilde çok açık değildi. Hoca böyle bir sistem gördü. Bu sistemde Alex'i düşünmedi. Statta yaşanan tepkiyi Alex'e bağlamak doğru değil. Alex mevzu bitti. Bunu ilk günü yapardı seyirci o zaman. Bu ayrı bir yerden kaynaklandı. Karabük maçını yenilmesende bazı gruplar bu işi yapacaktı. Bu birmuhalefet. Muhalefet sahaya yansıtılmaya çalışıyor. Fenerbahçe ilk defa mı sahasında yeniliyor? Bunlar da düzelecek. İkinci devreye çok iyi bakmamız lazım. Emin olun bu konuştuklarımızı ikinci devre inşallahkonuşmayacağız”

BEYAZ MENDİL VE AZİZ YILDIRIM SESLERİ “Bir yerde herkesin aynı sevgiyi, saygıyı göstermesini bekleyemezsiniz. Başkana karşı büyük bir tepki var inancı taşımıyorum. Basket maçında hiç gereği yok bir şeyler yapılıyor. Beyaz mendil sallanıyor. Bir alakası yok. Birtarafta Aziz Başkan diye bağırıyor. Bunlar yanlış şey”