SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Derbinin ikinci yarısında GFB Grubu'ndan yaklaşık 200 taraftarın beyaz mendillerleprotesto ettiği Başkan'a destek veren diğer tribünler, “Aziz Yıldırım” tezahüratıyla tepkilerini gösterdiler.

Fenerbahçe ile Galatasaray kadın basketbol takımlarının derbi mücadelesi sarı-lacivertli ekibin 83-67 üstünlüğü ile tamamlandı. Son günlerde hareketli günler geçiren Fenerbahçe tribünleri bu maçta da dikkatlerden kaçmadı. Karşılaşmanın en sürpriz anı ise Kardemir Karabükspor maçında yönetim ve teknik direktör Aykut Kocaman’a istifa tepkisi veren taraftardaki dönüşüm, değişimdi.

Fenerbahçe- Galatasaray karşılaşmasının 2. devresinde pota arkasında oturan GFB Grubu'na mensup yaklaşık 200 taraftar ellerindeki beyaz mendilleri çıkartarak salladılar. Bu hareket yönetime protesto olarak algılanırken bu davranış üzerine Aziz Yıldırım locadaki yerinden kalkıp içeri gitti.

Karabükspor maçında yapılan protestoyu bir grup olarak adlandıran ve taraftarının tepkisini çeken başkan Aziz Yıldırım’ın sarı-lacivertli taraftarlar üzerindeki gücü ve sevgisini kaybettiği öne sürülüyordu. Yıldırım’ın bu sözleri taraftarlarca eleştirilirken bu protestonun bir grup olmadığı konusunda spekülasyonlar yapılmıştı. Bayan basketbol liginde oynanan derbi maçı ise çok farklı bir görüntü ortaya çıkardı. Maçın son çeyreğinde bir Genç Fenerbahçeli taraftarların bulunduğu bölümde Aziz Yıldırım’a tepkiler gösterilirken grubun protestosu ise diğer taraftarların tepkisi ile karşılandı. Fenerbahçe Ülker Arena’da bir anda tribünler Aziz Yıldırım’a karşı tezahüratlarda bulunurken, bu protestoyu bastırdı. Tribünler ikiye bölündü.

AZİZ YILDIRIM TEZAHÜRATLARI

Yaklaşık 1 dakika süren mendil protestosunun ardından maçın son 2 dakikasında aynı grup Aziz Yıldırım'ın olduğu locaya dönerek “alçaklara kar yağıyor üşümedin mi sen bu işin sonunu düşünmedin mi…” diye bağırdılar.Bunun üzerine diğer tüm tribünler ayağa kalkarak “Aziz Yıldırım” diye tezahürat yaptılar. Başkan Aziz Yıldırım da ayağa kalkarak tribünleri selamladı.

PROTESTOCULAR YUHALANDI

Protesto edenler ise diğer tribünler tarafından yuhalandı. Fenerbahçeli taraftarlar karşılaşma sonunda da “Aziz Yıldırım” diye bağırarak protesto eden tribüne tepkilerini tekrar gösterdiler.

 YILDIRIM DAVA AÇIYOR

 KOCAMAN DÖNÜŞ

 FENER’İ ÇILDIRTACAKLAR!

 UYGUN ADIM FENER’E

 LUCESCU’DAN FENERBAHÇE’YE MESAJ VAR

EBOUE’DEN TRANSFER AÇIKLAMASI

SEZER TRABZONLU’YA KAFA ATTI

‘TÜRK FUTBOLU BATMIŞTIR!’

KİM BU RUS TAKIMI!…

İŞTE SON DURUMLARI

MEIRELES’İN CEZASI DÜŞÜRÜLDÜ!

GİDEYİM Mİ MAMADOU?

ESAS HEDEF TANGOCU

SOL BEK ŞART

Yayınlanma Tarihi:10:36,