SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray’ın sezon başında 8 milyon euroya renklerine kattığı Nordin Amrabat, Avrupa’nın ünlü kulüplerini peşine taktı. Genç oyuncunun özellikle Şampiyonlar Ligi maçlarında göstermiş olduğu başarılı performans kendisine bir çok teklifin gelmesinde baş rol oynuyor.

Geçtiğimiz aylarda, Çizme’den Roma’nın listesine aldığı Faslı yıldıza bu kez de Ada’dan Tottenham kancayı taktı. İngiliz kulübünün, Amrabat’ı transfer etmek için G.Saray yönetimine 7 milyon euroluk bir teklif yaptığı ortaya çıktı.

İngiliz kulübü Tottenham’ın Galatasaray’ın Faslı yıldızı Nordin Amrabat’ı transfer etmek için Galatasaray yönetimine 7 milyon Euro’luk bir teklifte bulunduğu ortaya çıktı.

Sarı – Kırmızılı takımda tam anlamıyla formunu bulamasa da, Avrupa’nın radarına giren 25 yaşındaki futbolcu için Tottenham’ın inadını sürdüreceği öğrenildi. Bu arada G.Saray yönetiminin, Amrabat’ın sözleşmesine “15 milyon euroya serbest” kalır maddesi koydurduğu ifade edildi.

 AFRİKA ULUSLAR KUPASI KADROSUNDA YER ALDI

Galatasaray’ın Faslı yıldızı Nordin Amrabat, 19 Ocak-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan Afrika Uluslar Kupası için milli takımının 24 kişilik kafilesinde yer aldı.Sarı kırmızılı takım, Fas Milli Takımı’nın finale kadar ilerlemesi durumunda, Kayserispor’dan sezon başında transfer ettiği oyucusundan ligde oynanacak olan Kasımpaşa, Beşiktaş ve Bursaspor karşılaşmalarında faydalanamayacak.

24 kişilik kadroda şu isimlere yer verildi: Askri, Lamyaghri. Znaiti; Belahder, Achchakir, Bergdich, El Kaoutari, Beatia, El Adoua, Kantari; Hermach, El Ahmadi, Belhanda, Namli, Chafnu, Belgazouani, Hafidi; Assaidi, Amrabat, Hamdallah, Barrada, El Arabi, El Hamdaoui, Kaddioui.

Yayınlanma Tarihi:10:59,