SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2-6 Ocak 2013 tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Finallerinin maç programı belli oldu.

Kepez Spor Salonu’nda Canik Belediye, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Galatasaray, Homend Antakya Belediye, Ceyhan Belediye, Kayseri KASKİ, Fenerbahçe ve İstanbul Üniversitesi B.G.D takımlarının mücadele edeceği Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Finallerinin maç programı ve saatleri belirlendi.

2-3 Ocak'ta oynanacak olan çeyrek final maçlarının ardından yarı final karşılaşmaları 4 Ocak Cuma günü oynanacak. Finale çıkan takımlar bir gün dinlenmenin ardından ise 6 Ocak Pazar günü oynanacak olan final maçıyla kupanın sahibi olmak için mücadele edecekler.

Antalya'da Kepez Belediyesi Salonu'nda düzenlenecek olan Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Finallerinin detaylı maç programı ise şu şekilde;

2 Ocak Çarşamba 17.15 Canik Belediyesi-Mersin Büyükşehir Belediyesi 19:30 Galatasaray- Homend Antakya Belediyesi

3 Ocak Perşembe 17.15 Ceyhan Belediyesi-Kayseri KASKİ 19.30 Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi BGD

4 Ocak Cuma 18.00 Canik Belediyesi-Mersin Büyükşehir Belediyesi / Galatasaray- Homend Antakya Belediyesi 20.15 Ceyhan Belediyesi-Kayseri KASKİ / Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi BGD

6 Ocak Pazar 15.00 Final