SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’de transfere erken başlayan Eskişehirpor, Sırbistan’ın FK Rad takımından Goran Causic ve Andrej Mrkela’yı tesislerde düzenlenen törenle renklerine bağladı.

Sırbistan’ın FK Rad Belgrad takımında forman giyen orta saha oyuncuları Goran Causic ve Andrej Mrkela ile anlaştı.

Eskişehirspor Hanefi Demirkol Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında genç oyuncular kendilerini Eskişehirsporlu yapan protokolü imzaladı. Eskişehirspor Asbaşkanı Nihat Çuhadar ve Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz’ın katıldığı imza töreninde iki futbolcunun da heyecanlı tavırları dikkat çekti.

ERSUN YANAL İSTEDİ

İmza töreninde konuşan Basın Sözcüsü Şahbaz, her zaman transfere hazır bir takım olduklarını söyledi. Transfer sezonu açılmadan önce iki Sırp futbolcuyu renklerine bağladıklarını kaydeden Şahbaz, resmi imzaların dönem açıldığında atılacağını kaydetti. Her iki futbolcunun da 20 yaşında ve başarılı kariyerleri olduğuna değinen Şahbaz, “Her ikisi de genç ve her ikisi de uzun süredir takip ettiğimiz futbolcular. Özellikle bir yıldır takip ediyoruz. Bunun dışında Ersun hocanın da Milli Takımdan tanımış olduğu futbolcular. Causic 1 milyon Euro bolservis bedeli ile kulübümüze 4,5 yıllığına transfer edilirken, Mrkela 100 bin Euro bedeli ile yarım sezon satış opsiyonlu kiralık olarak transfer edildi.” İfadelerini kullandı.

Toplantıda Causic ve Mrkela Eskişehirspor forması giyerek basın mensuplarına poz verdi. Eskişehirspor’a gelmekten büyük mutluluk duyan futbolcular, başarılı olabilmek için çalışacaklarını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:19:22,