SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeşil Giresun Belediyespor, iç sahada tam anlamıyla rakiplerinin korkulu rüyası oldu. En son 2. Hafta Fibrabeton İstanbulspor'a mağlup olan Yeşil – Beyazlılar, o maçtan sonra 19 Eylül Spor Salonu'nda yenilgi yüzü görmedi. Dev Çotanaklar, sırasıyla Best Balıkesirspor, Gelişim Koleji, Vestel, Darüşşafaka, Bandırma Kırmızı ve son olarak İzmir Büyükşehir Belediyespor maçlarından galibiyetle ayrıldı. 14. Hafta itibariyle 23 puanı bulunan Yeşil Giresun Belediyespor, puan durumunda 5. sırada yer alıyor.

YAVUZ; “TRABZONSPOR MAĞLUBİYETİNİ TELAFİ ETTİĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ” Yeşil Giresun Belediyespor Başkanvekili Bülent Yavuz, geçtiğimiz hafta oynanan Trabzonspor mağlubiyetini İzmir Büyükşehir Belediyespor maçıyla telafi ettiklerini söyledi.

Yavuz, yaptığı açıklamada, “Bu maçı kazanacağımızdan hiçbir şüphemiz yoktu. Son periyoda kadar başa baş giden mücadelenin sonunda gülen taraf biz olduk. Mutluyuz. Geçtiğimiz hafta Trabzonspor'a mağlup olmuştuk. O mağlubiyeti de telafi ettiğimizi düşünüyorum. İnşallah yeni bir galibiyet serisi yakalayacağız.” dedi.

“İÇ SAHA MAÇLARINDA FAVORİYİZ” Yavuz, hafta sonu kendi saha ve seyircileri önünde Pertevniyal'i konuk edeceklerini ifade ederek, “İçeride son 6 maçtır kaybetmiyoruz. Pertevniyal güçlü bir rakip ama biz de inandığımız zaman neleri başarabileceğimizi bundan önceki maçlarda gösterdik. Rakip kim olursa olsun Yeşil Giresun Belediyespor iç saha maçlarında her zaman favoridir.” Diye konuştu.

YAVUZ'DAN ÇAĞRI Taraftarları Cumartesi günü 19 Eylül Kapalı Spor Salonu'na davet eden Yavuz, “Her hafta tribünlere gelen Giresunluların sayısı artıyor. Bunun için çok mutluyuz. Hafta sonu tüm merkez ve ilçelerdeki Giresunluları Pertevniyal maçına bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:06:00,