SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeliliği ile bilinen yorumcu Rıdvan Dilmen, 8 Ocak’ta Galatasaray Televizyonu’nda, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın da olacağı bir programa çıkacak. Canlı olarak yayınlanacak programda  8 spor müdürü ve futbol yorumcusu yer alacak. Aysal ayrıca, sosyal medya üzerinden gelen sorulara da cevap verecek. GS TV'nin bu kararını sarı-kırmızı taraftarlar tepki ile karşıladı.

GS TV Genel Müdürü Bahri Havadır, yaptığı açıklamada, “8 Ocak tarihinde böyle bir program palanlıyoruz, net bir şey yok.. Açık oturum şeklinde gerçekleştirilecek programda Başkan Ünal Aysal'la birlikte toplam 8 kişi olacak. Sosyal medya üzerinden herkes, soruları ve görüşleriyle programa katılabilecek” dedi.

TARAFTAR TEPKİLİ

Galatasaray TV'deki programa Fenerbahçeli olan ve zaman zaman yorumlarıyla Galatasaraylıların tepkisini çeken Rıdvan Dilmen'in katılacak olması nedeniyle sarı-kırmızılı taraftarlar, sosyal medyada tepki mesajları yayınladı. Dilmen davetini olumlu karşılayanlar da oldu.

İŞTE BAZI TWITTER YORUMLARI

@Amtkilic: Rıdvan Dilmen’i GSTV’de ekrana çıkarmak ne demek siz taraftarla dalga mı geçiyorsunuz? Açıklama bekliyoruz..

@disiaslan_Mrv: Rıdvan Dilmen #gstv’ye cıkcakmış yok artık..

@arifturken: Rıdvan Dilmen’i GS TV’de görürsem bir daha GS TV izlemem

@f_mel0: Ne var rıdvan dilmen gstv’ye çıkarsa,çok abartıyorsunuz,ne olmuş yani,arda da fbtv ye çıkabilir,aşın bunları

@murat_kacmaz: 8 Ocak’ta Rıdvan Dilmen GSTV’de.GSTV’de rengin tonları değişecek mi bakalım….

@Futbol_5: Gstv Rıdvan Dilmen’i ekrana çıkartamaz o kadar da değil yani:)

‏@ArenAslani: Şike’nin kapatılması için elinden geleni yapan, Aziz Yıldırım yalakası Şeytan Rıdvan’ı GS TV’de istemiyoruz

@leonirossi: fb TV Galatasarayın şampiyonluk görüntülerini yayınlamıştı,şimdi bizimkilerde rıdvan dilmeni GS TV ye çıkarıp dostluk mesajı verecek

@kanca55: Rıdvan ve İbrahim Seten’in Gs Tv’ye çıkma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum. Bizim oyuncuları yerden yere vurunların Gs Tv’de işi yok.

 

Yayınlanma Tarihi:15:06,