SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

2010-2012 arası 2 sezon oynadığı siyah-beyazlı takımla yollarını geçen hafta ayıran Quaresma, sarı-kırmızılı parçalıyı giymeye çok yakın. Portekizli yıldızın sözleşmesini fesih şekli şu an için transferdeki tek engel. Quaresma'nın 2012-2013 sezonunda Türkiye'de başka bir kulübe transfer olması durumunda Beşiktaş'a tam 5 milyon euro tazminat ödenmesi söz konusu.

KANATLARDAN SADECE 1 GOL

Galatasaray bu rakamı ödemeye yanaşmıyor ama Q7'den de kolay kolay vazgeçmiyor. Çünkü sezon başında büyük umutlarla transfer edilen kanat oyuncuları Hamit Altıntop ile Nordin Amrabat, büyük hayal kırıklığı yarattı. Avrupa'da golü olmayan bu ikili, ligde ise 17 haftada toplam 1 kez fileleri havalandırdı. Q7'yi kanatların ilacı olarak gören Galatasaray, Beşiktaş ile orta noktada buluşmaya kararlı.

POTANIN İLACI CARLOS ARROYO

Ezeli rakipler pazarlık masasına sadece Q7 için oturmayacak. Göksenin Köksal ve Domercant'ın sakatlıkları nedeniyle sezonu kapatması sonrası harekete geçen Galatasaray Basketbol Şubesi, eski aşkı Carlos Arroyo'yu gündemine aldı. Eşi doğum yapan ve parkelere dönüş kararı alan Arroyo, eski hocası Ergin Ataman ile çalışmaya sıcak bakıyor ve iş yine Beşiktaş'ın yapacağı bonservis indirimine kalıyor. Ezeli rakiplerin, sezon başındaki Hawkins transferinde olduğu gibi 500 bin dolara el sıkışmaları bekleniyor.

Egehan ŞENGÜL / AMK

AYDINUS’A ŞOK PROTESTO!

KOCAMAN KARARI NE OLACAK? 

FENER’İN ‘DERDİYOK'

‘ÖNCE SAMİMİ OLUN'

Yayınlanma Tarihi:10:33,