SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman'ın 3-1'lik Karabük maçı sonrası görevinden istifa etmesinin yankıları sürüyor. Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve futbolcuların baskılarıyla Aykut Kocaman'ın kararını gözden geçirmesi sağlandı ve deneyimli teknik adamın görevde kaldığı iddia edildi.

RIDVAN ‘KALDI’ DEDİ Özellikle, Aykut Kocaman'ın yakın arkadaşı ve NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Aziz Yıldırım'ın teknik direktör Aykut Kocaman'ı göreve dönmeye ikna ettiğini açıkladı. Dilmen, “Aykut, Aziz Yıldırım'a yorulduğunu ve görevi bırakacağını söyledi. Aziz Yıldırım ise Aykut Kocaman'ın istifasını kabul etmedi.

İki yıl önce Aziz Yıldırım, Kocaman'a sahip çıkmıştı ve ‘Bizim camianın insanı' demiş konuyu kapatmıştı. Aykut Hoca, Aziz Yıldırım'a ‘tamam' dedi. Yıldırım da ‘tamam yetmez' deyip söz istedi. Aykut Hoca da Yıldırım'a söz verdi. Müsade almasam bu konuyu açıklamazdım” şeklinde konuştu.

‘KOCAMAN BIRAKTI’

Aykut Kocaman'ın yakın çevresi ise Rıdvan Dilmen'in ve Aziz Yıldırım'ın görüşlerinin aksini savunuyor. Aykut Kocaman'a yakın diğer isimler, “Kesinlikle göreve geri döndüğü doğru değil. Dönmeyi de düşünmüyor. Zaten ailesi de Kocaman'ın göreve dönmesini istemiyor” diyerek Kocaman'ın görevi bıraktığını söylüyor.

KİM DOĞRU SÖYLÜYOR?

Kamuoyunda tartışmalar son süratle devam ederken, yaklaşık 25 milyon taraftara sahip bir kulübün, konu hakkında net ve resmi bir açıklama yapmaması da tartışılıyor.

Eser ERENLER

KOCAMAN KARARI NE OLACAK? 

FENER’İN ‘DERDİYOK'

‘ÖNCE SAMİMİ OLUN'

Yayınlanma Tarihi:07:09,