SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig 2012-13 sezonuna iddialı giren, ancak 17 haftalık süreçte inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Bursaspor, ligin ikinci yarısında kadrosuna yapacağı takviyelerle zirveye yükselmenin hesaplarını yapıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve yönetim, ikinci yarı için transfer çalışmalarına yarın itibariyle start veriyor.

SAĞLAM: “BİR KAÇ MEVKİYE TAKVİYE OLACAK”

Kadroyu güçlendirmek için devre arasında takıma takviye olacağını belirten teknik direktör Ertuğrul Sağlam, birkaç mevkiye oyuncu alacaklarını söyledi. Bütçe doğrultusunda hareket edeceklerini belirten Sağlam, daha iyi oyuncu almaları gerektiğinin de altını çizdi.

TOPLANTI SALI GÜNÜ

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam’ın Salı günü başkan İbrahim Yazıcı ile bir araya gelerek devre arası transferini şekillendireceği öğrenildi. İstanbul’da görüşecek olan Sağlam ve Yazıcı, takıma yapılacak takviyelerle ilgili ilk görüşmesini gerçekleştirecek. Toplantıda takımdan gönderilmesi planlanan oyuncular ile ilgili de kararın verileceği öğrenildi.

GİDECEK OYUNCULAR ŞEKİLLENDİRECEK

Yeşil beyazlı ekipte kadro dışı kalan Tagoe ve Ozan İpek ile bekleneni veremeyen Bangura’nın transfer olmaları durumunda alınacak bonservis bedellerinin devre arası transferine büyük ölçüde bütçe oluşturacağı öğrenildi. Bu üç futbolcu için verilen takas tekliflerinin de değerlendirildiği ifade edildi.

İLK HEDEF 1461 TRABZON

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın özellikle PTT 1’inci Lig takımlarından oyuncu izlettirdiği ve bu futbolcular için kulüpleriyle görüşmelerin başlandığı ifade edildi. Yeşil beyazlı yönetim Sağlam’ın raporu doğrultusunda ilk olarak 1461 Trabzon’un başarılı sol açığı Yusuf için girişimlere başladı. Öte yandan Sağlam’ın listesinde 1461 Trabzon’dan Göksu, Abdullah ve Sercan Kaya’nın da bulunduğu, resmi teklifin ise henüz yapılmadığı ifade edildi.

VALBUENA GEL BU YANA

KOCAMAN GERİ DÖNDÜ

İŞTE KOCAMANLI FENERBAHÇE / TIKLAYIN

‘SAÇINA DÖVMESİNE BAKINCA…’ / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:12:59,