SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un Galatasaray ile oynadığı maçın 59’uncu dakikasında ceza sahasında yerde yatan Burak Yılmaz’a yabancı madde atan seyirciyi uyarmaya gittiği sırada yanında maytap patlayan bordo mavili futbolcu Giray Kaçar, “O maytabı atanın Trabzonsporlu olduğuna inanmıyorum. Serçe parmağım yandı. Gece boyunca kulaklarımın içinde hep uğultu vardı” dedi.

“GECE BOYU KULAKLARIM ÇINLADI”

Giray, Burak’ın yerde yattığını ve seyircinin yabancı maddeye atmaya devam ettiğini görünce oraya gittiğini belirterek, şunları söyledi:

“Ben oraya gittikten sonra seyircinin bir şey atmaması lazımdı. Ben oradayım niye atıyorsun? Onu atan Trabzonsporlu olamaz. Bunun örneklerini çok gördük. Tolga ağabeye de oldu. Seyircinin daha duyarlı olması lazım. Atılan maytap nedeniyle serçe parmağım yandı, derisi kalktı. Alnımda şişlik oluştu. Gece boyunca kulaklarımın içinde hep uğultu vardı. Yeni kendime gelebildim. Ben oradayım, niye atıyorsun? Olayı sakinleştirmek istemiştim. Seyircinin şunu anlaması lazım, bu tür durumlarda başkalarına koz vermeye gerek yok. Taraftar daha bilinçli olmalıydı. Bir taraftar takımına, kendi oyuncusuna niye zarar versin ki? Yapılanlara üzüldüm tabi. Burak’a da atılmaması lazımdı.”

 

VALBUENA GEL BU YANA

KOCAMAN GERİ DÖNDÜ

İŞTE KOCAMANLI FENERBAHÇE / TIKLAYIN

‘SAÇINA DÖVMESİNE BAKINCA…’ / TIKLAYIN

ZİEGLER’E AYBABA ENGELİ / TIKLAYIN

YILIN KADROSUNA ADAY / TIKLAYIN

MELO İYİCE ABARTTI / TIKLAYIN

RONALDO İÇİN BÜYÜK İDDİA / TIKLAYIN

TERİM’DEN VETO YEDİ / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:14:12,