SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, “Azmettik 16. sıradan 3. sıraya kadar çıktık. Evimizde mağlubiyet görmedik, 26 gol attık. İlk yarıya adeta damga vurduk” dedi.

Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, PTT 1. Lig'in ilk yarısının en iyi takımının kendilerinin olduğunu söyledi. Ligin başında ilk 8 haftada sadece 2 galibiyetlerinin olduğunu söyleyen Eriş, “Sezon başında istemediğimiz şekilde puan kayıpları yaşadık. Bu da bizi olumsuz etkiledi. Ligde 16. sıraya kadar geriledik. Fakat ben hiç bir zaman umudumu kaybetmedim. Her zaman takımıma güvendim. Şimdi ise liderin 2 puan gerisinde 3. sırada bulunuyoruz. Ligde en çok gol atan üçüncü takımda biziz. Kendi evimizde mağlubiyet yüzü görmedik. Bu istatistiklere göre söylüyorum ilk yarıya adeta damga vurduk” dedi.

TRANSFER YAPABİLİRİZ

Levent Eriş, lige verilen arayı en iyi şeklide iyi değerlendirmek istediklerini söyledi. Transfer konularanıda değinen tecrübeli teknik adam, “Elbette bir kaç mevkiiye tranfser yapmak istiyoruz. Ama öncelikli hedefimiz, bu istikrarlı çıkışımızı lig sonuna kadar sürdürmek” dedi. Bu arada Adana, ezeli rakibi Demirspor'dan futbolcu transfer etmek için harekete geçti. Mavi-lacivertli takımın orta saha oyuncusu İrfan Başaran, için nabız yoklayan turuncu-beyazlı ekip, bu işi bitirmek istiyor.

Yayınlanma Tarihi:22:17,