SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karabükspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Radyospor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı Fenerbahçe galibiyetinden, Kocaman’nın istifasına, Lualua’nın performansından, futbolcuyu neden ikinci yarı oyundan çıkardığına kadar önemli açıklamalar yaptı.

Bakkal, “LuaLua’da çekme oluştu. Adalesinden tedavi olup çıktı ikinci yarıya. Yoksa, ben onu oyundan alacak kadar aptal değilim. İnsanlar yazıyor, neden aldığımı insan bir araştırır. Devre arası, golü at da çıkaralım dedim.” sözlerini kullandı.

“LUALUA TAKIMA GANGNAM STYLE DANSI YAPTIRDI”

“Lualua’nın Cv’si inanılmaz. İngiltere’de 7 yıl oynadı. Burda çok pozitif bir insan. Antremanda çıplak ayakla koşuyor. Onun önünü açtım. Bazı hocalarımıza ters düşen davranışları gözükmüş. Sen demişler hiç ciddiye almıyorsun bu işi demişler. Maç öncesi İstanbul’da saha problemi vardı. Otelde bir oda ayarladık tüm takım Gangnam dansı yaptırdı Lualua. Bu da takım olunduğunun göstergesi. Bir anlamda bu dansla ter idmanı yaptık. Bugünün gelişi önceden belli. Çok önemli silahlarımız var”

“KADROMUZ ÇOK ETKİLİ”

“Elimizdeki mevcut kadro alan bulduğu zaman çok etkili. Özellikle iki stoperimiz inanılmaz iyi oynuyor. Hücüm hattımızda etkili. 25-30 metreye indiriyoruz alanı. Üretkenlik daha da artılor. Sadece bu maçlık değil. Antep maçıyla bu periyod devam ediyor. Elazığ maçında sıkıntı yaşadık ama şimdi hem gol atmayı hem keyif almayı isteyen bir takım var.”

“İSTİFA OLAYI GÖLGE DÜŞÜRDÜ”

“İstifa olayı biraz bu galibiyete gölge düşürdü ama anadolu kulüplerinin kaderi bu. 3 gol atarsınız kapanırsınız gitmezsiniz. Hem oynayarak yeniyorsunuz. Bu çok önemli. Korkak oynamadık. Yürekli oynadık. Fenerbahçe’nin kötü oynadığını söylebilir herkes ama biz alanları çok iyi kapattık. 1 hafta boyunca çalışıyorsunuz. Bunun karşılığını alınca çok daha güzel bir resim çıktı. Bu bir tesadüf değil. Devamlı böyle oynamak gerekiyor”

“BAŞKA AYKUT HOCA YOK”

“Kocaman’ın döndüğüne sevindim. Değerlez zor yetişiyor. Bunlara sahip çıkmak lazım. Bizi de maçtan sonra tebrik ederek büyüklük yaptı. Ufak şeylerle insanları üzlemeyelim, kırmayalım bu bir oyun keyif almak lazım. İnsanları kırmayalım. Yıllardan beri emek veriyor. Avrupa’da dolu dizgin gidiyor. Sahip çıkalım. Başka Aykut hoca yok”

“SATMAYACAĞIZ”

“Mesut Bakkal sözlerini, Lualua, Shelton gibi oyuncuları satmayacaklarını söylerek tamamladı.”

Yayınlanma Tarihi:16:20,