SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Malaga deplasmanında 3-2’lik bir yenilgi yaşayarak Barcelona’nın tam 16 puan gerisine düşen Real Madrid’in içinde bulunduğu kriz ortamı büyüyor.

Mücadele öncesinde kalede Casillas’ın yerine ilk 11’de Adan’ı tercih eden Mourinho, maçın ardından eleştirilere cevap verirken “Bu teknik adama kalmış bir karar. Teknik adam durumu inceler, oyuncuları değerlendirir ve kimin oynayacağına karar verir. Bu tamamen teknik bir karardı. İstediğinizi yazıp çizebilirsiniz ama son sözü ben söylerim” şeklinde konuştu.

Casillas’ın formsuz olduğunu savunan Portekizli teknik adam, “Benim fikrime göre Adan, şu sıralar Iker’den daha formda. Yardımcılarımla birlikte oturduk ve bu maçta Adan’ı oynatmaya karar verdik” dedi.

‘İSTİFA ETMİYORUM’

Ligdeki kötü gidişe de değinen Mourinho, “Kovulmaktan endişe etmiyorum. İstifa etmeyi de düşünmüyorum. Kış arası tam zamanında geldi. Oyuncularım çok üzgün ve enerjileri bitmiş durumda. Bugün her şeyimizi sahaya yansıttık ama kazanamadık. Oyuncularımın evlerine gidip rahatlama hakları var” sözlerini kullandı.

Real Madrid, La Liga’da ikinci sıradaki Atletico Madrid’in tam yedi puan gerisinde bulunuyor. (Goal.Com)

TITO TABURCU OLDU

BILBAO İLK YARIDA TESLİM OLDU

Yayınlanma Tarihi:13:36,