SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK'nın yazdığı haberi başkan Fikret Orman da doğruladı. Sezon sonu yıkılacak İnönü'nüdeki son maç açılışta olduğu gibi AIK Stockholm ile oynanacak, statta ilk golü atan Süleyman Seba perdeyi kapayacak

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, dün gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında AMK'nın 25 Haziran'da yazdığı haberi doğruladı. Orman, İnönü Stadı'nın 1947'deki açılışında karşılaşılan AIK Stockholm ile görüştüklerini belirterek, “Sezon sonu stadımızı yıkacağız. AIK'i davet ettik. Bu statta ilk golümüzü de Süleyman (Seba) ağabey atmıştı. İnşallah Süleyman ağabey de gelecek. Son golü de o atacak ve stadımızı yıkacağız” dedi.

‘HALA BAŞKASININ BONSERVİSİNİ ÖDÜYORUZ’ Transferde nokta atışı yapmak istediklerini söyleyen ve bütçe dışına çıkmamaya çalıştıklarını belirten Orman, “Quaresma'nın yarısını ben ödedim. Gaziantep'e ödüyorum; Mustafa Pektemek, Zapatocny ve Sivok için hala bonservis parası ödüyoruz” diye konuştu. Stat gelirlerinin yüzde 30 arttığını ifade eden Orman, ‘taraftar kartı' projesinin hazırlandığını 15 gün içinde tanıtımının yapılacağını kaydetti.

25 HAZİRAN’DA YAZMIŞTIK

Ersoy ÖZDEM/AMK