SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Beyaz TVde yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda önemli açıklamalarda bulundu.

‘BÖYLE BİR FUTBOLCU TRANSFER ETMEM’ 

Trabonzpor Başkanı, Raul Meireles’in yaptığı hareket için Meireles’in saç stiline ve dövmelerine bakınca hakeme o hareketleri yapması doğal. ifadelerini kullandı ve Trabzonspor’a bu saç stili ve böyle dövmeleri bir oyuncuyu almayacağı belirtti.

‘BURAK KONUŞTUĞU GİBİ DAVRANMADI’ 

Tecrübeli futbol adamı Burak Yılmaz’ın Avni Akerde tepki alması üzerine, “Burak atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama futbolda böyle tepkilerin olması normal. Burak dediği gibi 5 milyon kazandırdı ancak daha farklı olabilirdi. Sonuçta Burak’ı zorla tutacak değildik. Bize konuştuğu gibi davranmadı.” dedi.

‘G.SARAY İLE İYİ DOSTTUK AMA…’ 

Galatasaray ile ilişkilerin artık iyi olmayacağını söyleyen Şener “Galatasaray ile biz dosttuk. Trabzon halkı Galatasarayı severdi ancak bundan sonraki yıllarda illişkilerimizin pek de iyi olacağını zannetmiyorum.” ifadelerini kullandı.

‘MEIRELES’E VERİLEN CEZA ARTMALI’ 

Şener son olarak Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu için çarpıcı bir yorum yaptı; “Tahkim Kurulu Fenerbahçenin yan kuruluşu gibi. Tahkim kurulu belki Meirelesin cezasını düşürebilir. Ayrıca Meirelese verilen cezanın da artması gerektiğini düşünüyorum.”

Trabzonspor başkanı Şener, Aziz Yıldırım ve yöneticilerin Cuma günü yaptığı TFF ziyareti içinse “Mahkemeleri ufak sayan bir federasyonumuz var. Federasyon başkanının Fenerbahçe başkanı ve Şekip Mosturoğlu ile görüşmesi doğru değil. Bu ziyaretin doğru olmadığını düşünüyorum. Çok acı bir şey olarak görüyorum bunu. ” değerlendirmesinde bulundu.

ÇAKAR ‘IRKÇILIK’ VURGUSU YAPTI Sadri Şener’in Raul Meireles ile ilgili bomba sözleri stüdyoda adeta buz gibi bir hava yarattı. Bu yoruma en sert tepkiyi Ahmet Çakar verdi. Çakar, bu konuşmaları Sadri Şener'e yakıştıramadığını bunun ırkçılıkla aynı şey olduğunu söyledi.

TARAFTAR İKİYE BÖLÜNDÜ! 

BİR ANDA YERE YATTI!

ESKİ YILDIZLARA TAŞ!

‘BAŞKAN’A LİSTE VERMEDİM’

AVNİ AKER’DE SESSİZ GECE

‘ADAMLIĞIMA TERS BUNLAR!

‘5 SENE HİZMET VERDİM AMA…’

‘TATİLE RAHAT ÇIKIYORUZ’

MELO ‘İSTİKLAL MARŞI’NA EŞLİK ETTİ!

‘KABAHAT BİZDE’

‘TRABZONSPOR DOSTUMUZDUR’

G.SARAY TARİHE GEÇTİ!

Yayınlanma Tarihi:23:13,