SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde sportif direktör ve teknik direktörlük görevini dün bıraktığını açıklayan Aykut Kocaman’ı başkan Aziz Yıldırım’ın ikna ettiği belirtiliyor.

Yayıncı kuruluşun son dakika bandı ile verdiği habere göre ise Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım dün sabaha karşı 04.00’te Kocaman ile yaptığı görüşme sonucu F.Bahçe teknik direktörünü bu kararından geri döndürdü. Görüşmenin ardından Kocaman’ın takımın başında kaldığı ifade ediliyor.

SİNAN ENGİN DE AÇIKLADI

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a yakınlığı ile bilinen Sinan Engin de, Aykut Kocaman’ın görevinin başına döndüğünü iddia etti. Engin, Aziz Yıldırım’ın Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmenin ardından Kocaman’ı ikna etmeyi başardığını ve resmi açıklamanın ise Pazartesi sabah saatlerinde yapılacağını dile getirdi.

FUTBOLCULAR ETKİLİ OLDU!

Fenerbahçeli futbolcular dün gece tam kadro Samandıra’da toplandı. Cezalı Meireles, bir başka kart cezalısı olan ve evinden çağırılan Mehmet Topal, ilk 18’e giremeyenler, kısacası tüm futbolcular dün gece geç saatlere kadar Samandıra’daydı. Kaptan Volkan Demirel’in çağrısı üzerine tesislerde durum değerlendirilmesi yapıldı. Başta kaptan Volkan Demirel, Gökhan Gönül, yabancılardan Kuyt, Yobo ve Christian arkadaşlarına yaptıkları konuşmada, “Biz daha zor günleri hocamız Aykut Kocaman ile atlattık. Aldığımız kötü sonuçlarda en büyük pay bizim. Bize yakışan hocamıza bu zor günlerinde sahip çıkmak ve kararından vazgeçirmektir” şeklinde konuştular.

Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler de tesislere geldi ve bir kez daha Aykut Kocaman ile konuştular. Bu kritik görüşme sonrasında Aykut Kocaman, görevine devam etme kararı verdi.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, sabaha karşı Aykut Kocaman’ı istifa kararından vazgeçirdi.

KOCAMAN’A FERGUSON MODELİ

Kocaman’a geleceğe dair planlarını anlatan Yıldırım devre arasında da istediği yıldız transferini yapacağını söyledi. Aykut’u uzun yıllar takımın başında görmek istediğini her fırsatta dile getiren Fenerbahçe başkanı dün gecede Kocaman’a bir kez daha aynı şeyleri söyledi. Fenerbahçe’yi Avrupa Şampiyonu yapmadan gitmene izin vermeyeceğim diyen Yıldırım tecrübeli teknik adamı sabaha karşı ikna etmeyi başardı.

Yayınlanma Tarihi:20:58,