SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan, “Hocamız kararında kararlıydı. Buraya hem futbolcular, hem başkanımız, hem de yöneticilerimiz geldi. Suçlu biziz, gerekeni yapacağız ve takımı toparlayacağız. Hocamızı kararından döndürmeyi başardığımızı düşünüyorum” diye konuştu.

Selçuk Şahin ise “Hocamızın istifasını duyunca koşarak hocamızın yanına geldik. Böyle bir hocanın istifasını istemek bana komik geliyor” diye konuştu.

Yobo ise, “Futbolcular olarak sorumluluğu alıyoruz, taraftarımızdan özür diliyoruz. Hocamıza inanıyoruz, onun yanındayız. Suçlu varsa o biziz. Bugün bizim için dönüm noktasıdır. İlk geldiğimde de aynı şeyleri yaşadık ancak şampiyon olduk. Yine aynısı olacak. Biz bir aileyiz, birlik içinde olmalıyız” ifadelerini kullandı.

Volkan ise, “3-4 saattir bir çaba içerisindeyiz. Hocamızın bir kabahati yok, suçlu biziz. Hocamızla gereken konuşmayı yaptık, neler yapabileceğimizi anlattık. Biz futbolcular olarak gerekli sorumluluğu alıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Aykut hocamıza inancımız tamdır. Zor süreçlerden geçtik ve bu zor süreçlerde dimdik ayakta duran isimlerin başında Aykut hocamız geliyordu. Biz ona inanıyoruz, güveniyoruz. Şu anda ne düşünüyor bilmiyorum ama inşallah hocamız kalacak” dedi.

Yayınlanma Tarihi:03:00,