SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun sorularını cevaplayan Şenol Güneş’in açıklamaları şu şekilde;

“Öncelikle puan olarak gerideyiz. Rakibimiz iyi puan topladı. Buraya avantajlı geldi. Beklediğimizden daha iyi bir seyirci kitlesi vardı. 3 gün önce maç yapmamış olmamıza rağmen onlar sayesinde tempo yaptık. Eskişehir gibi güçlü bir rakipten sonra sahanın dh haline rağmen iyi mücadele ettik.

Oyuncularım sezon içinde zaman zaman tempoyu kaybetse de bu maçta öyle olmadı. Alan kapatıp ikinci yarıda hızlı çıkmayı düşündük. İlk yarıda sadece bir kere Burak'a pozisyon verdik. İkinci 45 dakikada final paslarında hata yaptık. Bu yüzden de kazanamadık. Galatasaray'dan daha iyi olduğumuzu düşünüyorum.

‘HALİL’E SAHİP ÇIKMALIYIZ’ 

“Halil iyi niyetle çalışan bir isim. Son dakikalarda alkışlansın diye çıkardım. Burak ve diğer oyuncular buraya hizmet ettiler. Profesyonel olarak geldiler. Katkı verip gittiler. Oyunlarını etkilemek için protesto olur ama diğerleri olmaz. Bazı taraftarlarımız kızgınlık ve üzüntüyle hamle yaptılar. Bunları da aşarsak büyük takım büyük kulüp olacağız. Bugün Halil'e sahip çıkmalıyız. Diğerlerine de kendi takımlarına başarılar diliyorum. Daha iyisini yapmak için ikinci yarıda bütün oyuncularımın hazır olması gerekiyor.”

BİR ANDA YERE YATTI!

ESKİ YILDIZLARA TAŞ!

‘BAŞKAN’A LİSTE VERMEDİM’

AVNİ AKER’DE SESSİZ GECE

‘ADAMLIĞIMA TERS BUNLAR!’

‘5 SENE HİZMET VERDİM AMA…’

‘TATİLE RAHAT ÇIKIYORUZ’

MELO ‘İSTİKLAL MARŞI’NA EŞLİK ETTİ!

‘KABAHAT BİZDE’

‘TRABZONSPOR DOSTUMUZDUR’

G.SARAY TARİHE GEÇTİ!

Yayınlanma Tarihi:21:58,