SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“İlk yarı daha iyi oynadık. İkinci 45 dakika beklentim dışında oldu. İlk 45 dakika oyunun hakimi bizdik. İstediklerimizi sahaya yansıttık. 1-2 kritik pozisyon bulduk. Trabzonspor evinde güçlü bir takım. Özellikle büyük maçları seyircisiyle iyi oynuyorlar. Kazanmak için çaba sarf ettiler. İki taraf da puan kaybetmek istemezdi. İlk devreyi lider bitirdiğimiz, Şampiyonlar Ligi'nde hedeflerimize ulaştığımız için mutluyuz.

Açıkçası geçen sene her maç üstüne koyayarak çok iyi futbol oynadığımız için bu sene onu bekliyorlar. Bu puan kaybı bize yakışmadı. En iyi oynadığımızı söylediğiniz gün bile eksik olduğumuzu söylemiştim. Önemli maçlarda iyi oynadık. Anlayışımız bu manada ama bazen başaramadık. Puan olarak düşük olabilir. Bu takım ilk defa Şampiyonlar Ligi ve ligi beraber götürüyor. Ondan kaynaklı sıkıntımız olmuş olabilir. Fizik olarak belki sorun olmadı ama psikolojik olarak hissettik. Önünde arkasında puan kaybettik. Buna rağmen bu kadar puan kaybetmemeliydik. Devre arası beraber çok çalışarak daha iyi olacağız.

TRANSFER KONUSU 

Galatasaray kendine uygun, katkı sağlayacak bir oyuncu varsa bunu transfer etmek için uğraşacaktır. Ben Ünal Aysal'a henüz bir liste vermedim. Çok trafik oldu. Bu maçtan sonra gerekenleri konuşacağız. Bize bir seviye atlatıp, eksiğimizi kapatacak bir isim bulursak alacağız. Transfer yapmak için yapmayacağız. Bunu da kulüp dinamikleri içinde gerçekleştireceğiz.”

BİR ANDA YERE YATTI!

ESKİ YILDIZLARA TAŞ!

AVNİ AKER’DE SESSİZ GECE

‘ADAMLIĞIMA TERS BUNLAR!’

‘5 SENE HİZMET VERDİM AMA…’

‘TATİLE RAHAT ÇIKIYORUZ’

MELO ‘İSTİKLAL MARŞI’NA EŞLİK ETTİ!

Yayınlanma Tarihi:22:23,