SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kocaman’ın istifasının ardından yayıncı kuruluşla görüşen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım istifa konusuyla ilgili ilk açıklamalar yaptı.

Yayıncı kuruluşun iddiasına göre Yıldırım şu ifadeleri kullandı: “Seyirci istifa deyince hissettim, soyunma odasına indim ve Kocaman’ı yanlış bişey yapmaması için uyardım. Hoca seyirciden çok çabuk etkilenir. Bugün istifa diyenlerin hangisi Aykut Kocaman kadar Fenerbahçelidir.Beni istifaya davet edenler için de bir çift sözüm var. Ben bu kulüp için 1 yıl hapis yattım, siz ne yaptınız? Tepki ve eleştiri tabii ki olacak bugün kötü oynadık ancak istifa diye bağırarak değil, alkışlayarak ıslıklayarak olur. Aykut Kocaman kalacak, kabul etmem! Herkes destek versin, Aykut hocayı kararından geri döndürelim.”

Aziz Yıldırım ayrıca ‘gölge futbolu oynayanlar’ olarak tabir ettiği futbolcuların gönderileceğini belirterek, “Oyuncularla da konuştum, kimse kimseye yardım etmedi. Gölge futbolu oynayanlar devre arasında gider. Transfer yapacağız, biz de çalışıyoruz Aykut Kocaman da… Fenerbahçe başkanının ağzından transfer sözü çıkmıştır bir defa. Ligde şampiyon olamazsak Avrupa’da oluruz ancak ligde de olacağız ve yolumuza devam ediyoruz.” ifadelerni kullandı.

KOCAMAN İSTİFA ETTİ!

TARAFTARLARDAN BASINA TEPKİ

KADIKÖY'DE ‘ALEX,EMRE' SESLERİ

KADIKÖY'DE KARABÜK HALAYI

İSTİFAYA ‘YILDIRIM’ ENGELİ

Yayınlanma Tarihi:23:29,