SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray derbisinde Halis Özkahya’nın kırmızı kart gösterdiği Raul Meireles için Fenerbahçe yönetiminin talep ettiği duruşmalı toplantı kabul edildi.

Fenerbahçe yönetimi, bugün TFF’ye giderek Tahkim Kurulu’ndan duruşmalı toplantı talep ederken bu mahkemenin yarın gerçekleşeceği belirtildi. Portekizli oyuncu ile birlikte bazı yöneticiler ve kulüp avukatlarının da duruşmada olacağı, ancak maçın hakemi Halis Özkahya’nın bu toplantıya katılmasına MHK’nın izin vermediği öğrenildi.

Bu arada Fenerbahçe yönetiminin, Meireles’in hakeme tükürmediğini ispat eden görüntüleri Federasyon’un kurullarına ilettiği ve 12 maçlık cezada indirime gidileceğinin yüksek ihtimal olduğu ifade edildi.

ŞİMDİ NELER OLACAK?

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 22 Aralık Cumartesi yapılacak olan duruşmaya Fenerbahçe Spor Kulübü adına Tolga Deniz Aytöre ve Portekizli futbolcu Raul Meireles ‘sanık’ sıfatıyla katılacak.

GÖRÜNTÜLER DELİL OLARAK SUNULACAK

Fenerbahçe yönetimi duruşmada hakem Halis Özkahya’nın raporunda yer alan ‘yüzüme tükürdü’ ifadesinin gerçeğini yansıtmadığını ortaya koymayı planlarken, Meireles’in 11 maçlık cezasını düşürmeye çalışacak.

Meireles, Federasyon binasında! / Tıklayın

TARAFTARLARDAN MEIRELES’E DESTEK

MEIRELES’IN ARKASINDA DURDULAR

FENER’DEN TAHKİME ÇIKARMA

Yayınlanma Tarihi:21:59,