SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yoksullukla mücadele amacıyla organize edilen ve bu yıl 10. kez yapılan gösteri maçını 60 bin kişi izledi. Ronaldo ve arkadaşlarının 3-2 kazandığı maçta efsane isimler forma giydi.

FUTBOLA KAVUŞTU

Sezon ortasında sözleşmesini feshederek ülkesine dönen ve eski kulübü Coritiba ile anlaşan Alex de Souza, önceki gün oynanan gösteri maçında uzun bir aradan sonra forma giydi. Bu yıl 10. kez düzenlenen yoksullukla mücadele maçında Ronaldo ve arkadaşları, Zidane ve arkadaşlarıyla karşı karşıya geldi.

EFSANELER SAHADA

Arthur Zico, Roberto Carlos, Bebeto, Mario Jardel, Vitor Baia, Amaral, Pauleta, Sorin gibi yıldızların forma giydiği maçın ikinci yarısında oyuna giren Alex beklenen performansından uzak göründü. Orta alanda oyuna başlayan sambacı, birkaç kez topla buluştu ve maçın son 10 dakikalık bölümünde solbek oynadı.

ZİDANE BÜYÜLEDİ

Ronaldo'nun takımının 3-2 kazandığı maçta Zidane oynadığı futbol ile eski günlerini aratmadı. Takımı 2-1 öndeyken oyundan çıkan Zidane, attığı golün yanı sıra usta vuruşlarıyla da beğeni kazandı. Aldığı aşırı kilo ile dikkat çeken Jardel iki adımdan kaçırdığı gole rağmen tribünlerden alkış topladı.

ESKİ DOSTLAR BULUŞTU

Alex de Souza, çocukluğunda hayranı olduğunu dile getirdiği ve bir dönem Fenerbahçe'de birlikte çalıştığı Arthur Zico ile maç öncesi buluştu. Zidane, Ronaldo, Alex ve Zico günün anısına fotoğraf çektirdi.

Yayınlanma Tarihi:07:23,