SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Schalke 04 eşleşmesini radyospora değerlendiren Abdurrahim Albayrak, Schalke ile eşleştikleri için mutlu olduklarını söylerken, Schalke başkanının Hamit’in Galatasaray’a gelmesinde yardımcı olduğunu açıkladı.

SCHALKE BAŞKANI HAMİT TRANSFERİNDE BİZE YARDIMCI OLDU

Radyospor’da Özgür Sancar ile Spor Kazanı programına katılan Abdürrahim Albayrak, Schalke eşleşmesini değerlendirirken ilginç detaylar verdi; ” Öncelikle kura gönlümüze göre oldu. Schalke’yi istiyorduk. Onlar geldi. Başkanı da dostumuz. Yazın, Büyükçekmecede yemek yedik. Çok mütevazi, çok iyi bir insan. Hamit Altıntop transferinde bize yardımcı oldu. 4-5 saat konuştuk. Hamit’i aradı, amcasını aradı tek tek konuştu. Büyük yardımı oldu. Kendisi, Hamit’in başkanlığını yapmıştı. İyi dostlukları var. Hamit’te kalkar şimdi onlara 2 gol atarsa, adam vay başıma gelene bak der. Hamit’te bana soruyor, ‘Abi Schlake başkanını nerden buldun diye?’ Bende birini kafaya taktığım zaman sağdan soldan atak yapar onu bulurum dedim’ dedi.

FATİH HOCA SABAHA KADAR SCHALKE’Yİ İZLEDİ

Kura çekimi esnasında inanılmaz bir ortam olduğunu dile getiren Abdürrahim Albayrak; ” Dün inanılmaz bir ortam vardı. Herşey çok güzeldi. Çok mutlu olduk. Çalışmalarda başladı. Fatih hocam sabaha kadar Schalke’nin maçlarını izledi. Uyku muyku yok hocada. Burada yatıyor’ dedi.

O STADIN YABANCISI DEĞİLİZ

Almanya’daki taraftarlara çağrı yapan Abdürrahim Albayrak; ” O stadın yabancısı değiliz. Muhteşem bir stat. İnşallah taraftarlarımız bizi yalnız bırakmayacak. İyi bir maç olacak, güzel maç olacak. Futbolcularımızla gurur duyuyoruz. Bizi iyi yerlere getirdiler’ diyerek sözlerini tamamladı.

GELİYOR MU / TIKLAYIN

O KOREOGRAFİNİN HİKAYESİ / TIKLAYIN

TERİM’E İLGİNÇ BENZETME / TIKLAYIN

KRAL KORKMUYOR / TIKLAYIN

Yayınlanma Tarihi:17:03,