SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Twitter’da 20 milyon takipçiye ulaşan Galatasaray, resmi sitesinden destekçilerine teşekkür etti. İşte resmi siteden yapılan o açıklama..

Twitter’da 2 Milyon Takipçimize Teşekkürler!

Türkiye’nin ilk tescilli Twitter hesabına sahip spor kulübü olan Galatasaray, Twitter’da 2,000,000 takipçi sayısına ulaştı!

İki yıl önce sosyal medyaya adım atarak Türkiye’nin ilk tescilli twitter sayfasına sahip spor kulübü unvanını kazanan ve spor kulüpleri arasında dünya sıralamasında da ilk 10 arasında yer alan Galatasaray Spor Kulübü, 2 milyona ulaşan takipçi sayısıyla yine bir ilke imza atti ve Türkiye’de sosyal medyada bu rakama ulasabilen ilk ve tek spor kulubü oldu.

İlklerin ve enlerin kulübü Galatasaray, sosyal medyada yer aldığı iki yıllık süre içerisinde bu alanda birçok ödüle layık görülürken pek çok gazete, dergi, blog ve sosyal iletişim platformuna da konu oldu.

Galatasaray dünyasında meydana gelen tüm gelişmeleri anında takip etme fırsatıyla birlikte taraftarlarımıza maçın oyuncusunu seçme imkanı veren, düzenlenen yarışmalarla maç biletleri, GSStore indirim kuponları, imzalı formalar ve pek çok çeşitli sürpriz hediye kazanma fırsatı sunan http://twitter.com/galatasaraysk ‘yı takip ederek desteklerini esirgemeyen tüm taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler!

Galatasaray Spor Kulübü