SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Profesyonellik gereği tamamen oyuna konsantre olduğunu belirten Ronaldo, kibirli birisi olmadığını da söyledi. Ronaldo açıklamasında, “Her zaman işimi ciddiye alırım. Bu yüzden de insanlar benim kibirli olduğumu söylüyorlar.” dedi.

R. Madridli yıldız, kendisini tanıyanların hakkımda çok farkli düsündüklerini söylerek “İnsanları sadece gördüklerinizle veya duyduklarınızla değerlendiremezsiniz. bunun için önce onunla oturup konuşmanız lazım. Yine de bu normal, yaşamın kanunu bu, birisini tanımadığımızda eleştirme alışkanlığımız var. Benim de zaman zaman yaptığım gibi.” şeklinde konuştu.

Her şeyini futbola borçlu olduğunu belirten Portekizli yıldız, “İşime yüzde 100’ümü vermem lazım. Böyle olmazsa işimi düzgün  yapamam.” dedi. Futbol dışında da farklı bir hayatı olduğunu dile getiren Ronaldo, genellikle ailesiyle zaman geçirdiğini yüzmeyi ve spor yapmayı sevdiğini söyledi.

Yıldız oyuncu çocuğunu hayattaki en büyük başarısı olduğunu ve ailesini büyütmek istediğini de belirtti. Ronaldo ailesiyle ilgili olarak da, ‘Çocuk sahibi olmak benim için bir onur. Bu çok güzel bir şey, ileride 2 tane daha çocuk istiyorum’ dedi.