SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bate Borisov’un pek tanınmayan bir ekip olduğunu ama ilk maçın Beyaz Rusya’da olmasının avantaj olduğunu belirten Kiğılı, “Kış şartları ve ne yapacağı belli olmayan bir rakip var. İlk maçın orada olması avantaj. Teknik kadromuz ve futbolcular gereken hazırlıkları yapıp turu geçecektir” diye konuştu.

Abdullah Kiğılı yapılacak transferlerle daha da güçleneceklerini de dile getirerek, “Yönetim ve teknik kadro gerekli çalışmaları yapıyor. Güçlü bir takımımız var. Yeni transferlerle daha da güçlenip turu geçeceğimize ve ilk 16’ya kalacağımıza inanıyoruz” dedi.

Geçen sene Avrupa kupalarına katılamadıkları için sıkıntı çektiklerini ifade eden Kiğılı, “Bu sene daha rahatız. Hedeflerimiz arasında Avrupa Ligi’nde başarı elde etmek de var. İnşallah turu geçip daha sonra basamak basamak en ileriye gitmeye çalışacağız. Yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar bir bütünüz. Herkes elinden geleni, üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Bu gücümüzle beraber futbol şansı da yanımızda olursa bu sene avrupa da derece yapabiliriz” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:17:11,