SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

UEFA Avrupa Ligi’nde Belarus’tan BATE Borisov takımıyla eşleşen Fenerbahçe’de, yönetici Abdullah Kiğılı kurayı değerlendirdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Anadolu Ajansı’na yaptığı açıklamada, “BATE Borisov eşleşmesiyle, çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik. Şansımız da yaver giderse kupada mayıs ayında Ajax’ın stadı Amsterdam Arena’daki finali oynamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Üç kulvarda da kupaları almak istediklerini söyleyen Kiğılı Takımı güçlendirmek için çalışmalarımızı yapıyoruz. Birkaç gün evvel de başkanımız açıkladı. Şu anda teknik kadro çalışmalarını bitirmek üzere. Ara transferde takımın gerekli görülen yerlerine 2-3 yeni transfer yapacağız. İnşallah yolumuza 3 kupada da devam edeceğiz.” dedi.

BATE Borisov takımını da değerlendiren Başkan Vekili Kiğılı “Belarus ekibi birkaç senedir UEFA Şampiyonlar Ligi’nde. Avrupa kupalarında belli bir tecrübesi var. Sonuç olarak kapalı kutu gibi görünse de bir Avrupa takımı. O bakımdan dikkatli olmak mecburiyetindeyiz.” sözleriyle açıklamalarını sonlandırdı.

Yayınlanma Tarihi:21:07,