SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Okan ve Berat’ın yanı sıra Bursaspor Basın Sözcüsü Selçuk Eren, altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Necmettin Kocaman, genel sekreter İlhan Uslu, futbol şube sorumlusu Erkan Kamat ile idari asbaşkan İsmet Demirel hazır bulundu.

Tuttuğu takım olan Bursaspor ile sözleşmesini uzattığı için büyük mutluluk duyduğunu belirten Okan, ”Bursa’da doğup büyüdüğümüz için Bursaspor taraftarıyız. Hiçbir zorluk çıkarmadan imzayı attık. Bursaspor’da uzun yıllar forma giymek istiyorum. Bursaspor, her şeyi hak ediyor. İnşallah bir şampiyonluk daha görürüz ve o kadronun içinde yer alırız” dedi.

Bir gazetecinin, ”Medyada maaşını az bulduğun yönünde haberler çıkmıştı. Bu konuda neler diyeceksin” sorusuna Okan, ”Yaz döneminde bir iki ay boşluk yaşandı. Ama ben o haberlerden çok rahatsız oldum. Kulübüm zaten iyileştirme yapmayı planlıyordu. Gerekli iyileştirme yapıldı ve herhangi bir sorun yok” yanıtını verdi.

Genç oyuncu Berat Satılmış da uzun yıllar Bursaspor formasını giymek istediğini dile getirerek, ”Çok çalışıp önce formayı alacağım. Ondan sonra da formanın hakkını vereceğim” değerlendirmesinde bulundu.

Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat ise Bursaspor’un altyapısının çok güçlü olduğunu belirtti.

Okan ve Berat’ın Bursaspor’da çok başarılı olacağına inandığını vurgulayan Kamat, ”İki futbolcunun Bursaspor’a uzun seneler hizmet edeceğine inanıyorum. Altyapımızdan Tahacan Velioğlu, Sercan Şen, Furkan Soyalp ve Ozan Tufan’ın da yarın ücretlerinde iyileştirme gerçekleştiriyoruz. Bu oyunculara önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalatacağız” diye konuştu.

Altyapıdan Sorumlu Yönetici Necmettin Kocaman da Bursaspor’a ve Türk futboluna dünya çapında oyuncular yetiştirmeye devam edeceklerini bildirdi.

İki futbolcu konuşmaların ardından sözleşmeleri imzaladı.

Yayınlanma Tarihi:14:25,