SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu sezon ligde ve Avrupa’da mutlaka başarı hedefleyen Inter, İtalya Kupası’nda Verona ile karşı karşıya geldi ve kazanmasını bildi.

Karşılaşmanın 13. dakikasında MacDonald Mariga kaleyi yokladı ancak gol sesi çıkmadı. 23. dakikada Daniele Cacia ile gole çok yaklaştı; fakat top kaleyi bulmadı. 34. dakikada Ricardo Alvarez’in çektiği şut çerçeveyi bulmadı. İlk yarı 0-0 sona erdi.

Inter, aradığı golleri ikinci yarıda buldu. 50. dakikada Guarin’in asistinde perdeyi açan isim Cassano oldu ve Inter, rakibi karşısında öne geçmeyi başardı. İlk golün asistini yapan Guarin, 54. dakikada skoru 2-0 yapmayı başardı ve takımını rahatlatan isim oldu. Ev sahibi takım, 68. dakikada Rodrigo Sebastian Palacio ile gole çok yaklaştı ancak top filelere gitmedi. 74. dakikada Inter defansı yerinde müdahaleyle Alessandro Carrozza’nın şutunu engellemeyi başardı. Inter’de 77. dakikada sakatlanan Luca Castellazzi’nin yerine kaleye Palacio geçti. 86. dakikada Verona takımı Domenico Maietta ile gole çok yaklaştı; fakat top kaleyi bulmadı.

Karşılaşma 2-0 sona erdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Yayınlanma Tarihi:11:50,