SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, yaptığı açıklamada, 2-1 galip geldikleri Akhisar Belediyespor maçının ardından yollarını ayırdıkları Nurullah Sağlam’ın yerini doldurmaya yönelik çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Bu süreçte bazı isimlerle temasa geçtiklerini ifade eden Kahramanlı, Trabzonspor’un Genel Menajeri Giray Bulak ile görüştüklerini belirterek, ”Giray hocamızla şartlarımızı görüştük ve prensipte anlaştık. Çok büyük bir aksilik olmazsa, bugün veya yarın 1,5 yıllık sözleşme imzalayacağız” diye konuştu.

GİRAY’I İKNA TURLARI BAŞLADI

Giray Bulak'ın Mersin İdmanyurdu ile prensipte anlaşması, bordo mavili kulüpte şok etkisi yarattı.

Mersin İdmanyurdu'nun yaptığı yaptığı açıklamadan sonra Asbaşkan Nevzat Şakar, yaptığı görüşmede Giray Bulak'tan Trabzonspor'dan ayrılmak istemesinin sebebini sordu. Çalışma sisteminden doğan rahatsızlıklarını Asbaşkan Şakar'a ileten Giray Bulak'ın ayrıca Kulüp Başkanı Sadri Şener'le de telefonda bir görüşme yaptı. Başkan Sadri Şener'in de Giray Bulak'a, “Galatasaray maçı için cuma günü Trabzon'a geleceğim. O zamana kadar bekle. Yüz yüze görüşelim” dediği öğrenildi.

Giray Bulak, genel menajerlik görevi kapsamında oluşturduğu birimle bir çok futbolcuyu takip ederek transfer listesi hazırlanması konusunda çalışmalar yürütüyordu.

Yayınlanma Tarihi:13:28,