SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“F.Bahçe derbiyi kaybettiği için moral bozukluğu yaşıyor. Biz de son haftalarda galibiyete çok ihtiyaç duyuyoruz. Önce Saracoğlu'nda 3 puana uzanmak istiyoruz, ardından da Elazığspor'u yeneceğiz”

Sivasspor'un kaptanı Erman Kılıç, Türkiye Kupası'nda bugün oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi AMK'ya özel açıklamalarda bulundu. Başarılı futbolcu, son haftalarda istedikleri sonuçları alamadıklarını söylerken, kötü gidişe son vereceklerini ifade etti. Yıldız oyuncu, “Saracoğlu'nun atmosferi her zaman zordur. Ancak rakibimiz derbi kaybetti, bunun moral bozukluğunu yaşıyorlar ve tabii ki bizim adımıza avantaj. Son haftalarda Sivasspor olarak 3 puana çok ihtiyaç duyuyoruz. Kazanmak için elimizden geleni ortaya koyacağız” dedi. Çok kaliteli oyunculara sahip olduklarını vurgulayan Kılıç, “Fenerbahçe'nin gücü belli, ama biz de kolay lokma değiliz. Eğer istediklerimizi sahaya yansıtırsak, galip geliriz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadesini kullandı. Ligde oynayacakları Elazığspor maçının da çok önemli olduğunu dile getiren Erman, sözlerini şöyle sürdürdü:

PAROLA: 2 MAÇ 6 PUAN

“Hedefimiz hem ligde, hem de kupada başarı elde etmek. Ortak paydamız Avrupa. Bu şehri büyük arenalarda temsil etmek istiyoruz. Parolamız 2 maçta 6 puan. Taraftarımız bize inansın, kritik virajı dönüp, ikinci yarıda herkese daha iyi bir Sivasspor izleteceğiz”

Yayınlanma Tarihi:07:53,