SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da gerçekleşen imza töreninde; G.Saray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik ve G.Saray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan yer aldı.

Başkan Aysal sponsorluk duyurusunun yapıldığı törende, iki farklı sektörün iki farklı liderinin aynı amaçla bir araya gelişine vurgu yaparak “Galatasaray ve Opel; başarılarla dolu tarihi geçmiş, global marka olma ve bilinilirlilik gibi birçok ortak değeri paylaşıyor. Dünya standartlarında işler yapan Opel ile işbirliğine gitmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Opel gibi büyük ve uluslararası markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacak. Opel ile dostluk ilişkileri çerçevesinde çalışarak beraber yeni başarılara ortak olmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

G.Saray ile işbirliğinden ötürü mutlu olduklarını belirten Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik ise “Anlaşmanın hem Türk sporuna, hem G.Saray’a hayırlı olmasını diliyoruz. Opel Türkiye olarak kaynaklarımızı toplumla paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle ülkemize ve insanlarımıza katkı sağlayacak spor, eğitim ve kültür alanlarında bugüne kadar çeşitli projelere destek verdik. Bu desteğimize şimdi spor alanında güzide bir kulubümüzle devam etmemiz marka sorumluluk bilincimizin somut bir göstergesi. Ümit ediyorum bu yıl Opel, G.Saray Spor Kulubüne uğur getirir ve tüm branşlarda başarılı sonuçlar elde eder. Bu arada şampiyonlar liginde ikinci tura yükselen Galatasaray’a başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Güney Tribünü’ne Opel ismi verilecek.

G.Saray ile Opel Türkiye arasında imzalanan sponsorluk anlaşması doğrultusunda tüm sporcular, idari ve teknik heyet üyeleri ile kulüp çalışanları Opel kullanacak.

Yayınlanma Tarihi:16:40,