SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir spor programına katılan Gürsoy, “Kazanmak çok önemli. Fenerbahçe gibi güçlü bir takıma karşı kazanıyorsunuz. Farklı olabilirdi; ama esas olan kazanmak. Çok mutluyuz kazandığımı için. Oyuncularımızı, teknik heyetimizi, taraftarımızı tebrik ediyorum. Umarım sezon sonunda şampiyonluğu kazanacağız” dedi.

ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE KİM ÇIKARSA ÇIKSIN… 

Gürsoy, “Şampiyonlar Ligi’nde bu hafta rakibimiz belli oluyor. Rakip kim olursa olsun, elimizden geleni yapacağız. Ben Şampiyonlan Ligi’nde yolumuza devam edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

BİR OYUNCU SEÇEMEM, MAÇIN KAHRAMANI BÜTÜN TAKIM

Ali Gürsoy, “Maçın kahramanı kimdi?” şeklindeki soruya ise “Bütün oyuncularımız birbirinden üstün oynadılar. Biri daha iyiydi şeklinde bir ayrım yapmam doğru olmaz. Hepsini tek tek tebrik ediyorum” dedi.

TARAFTAR OLMAZSA BU BAŞARI GELMEZ 

Sarı kırmızılı yönetici, “Taraftarımız her zamanki gibi çok başarılıydı. Onlar olmazsa bu başarılar gelmez. Hepsine çok teşekkür ederim. Koreoğrafi gerçekten çok iyiydi. Taraftar konusunda da lideriz” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’Yİ ÇOK İYİ AĞIRLADIK 

Ali Gürsoy, “Fenerbahçeli Yöneticileri, dostlarımız çok güzel ağırladık. Umarım bir kusurumuz olmamıştır. Onlar da memnu kalmıştır. Her zaman dost olduğumuz bir camiadır Fenrebahçe. İnşallah bundan sonra da bu dostluğumuz devam edecektir” dedi.

TAKIMIMIZA BU HALİYLE DE GÜVENİYORUM

Ali Gürsoy, transferle ilgili soruya ise “Şu anda Türkiye Ligi’nde lider, Şampiyonlar Ligi’nde de bir üst tura geçmiş bir takımımız var. Bence başarılı gidiyoruz. Eğer teknik direktörümüz Fatih Terim’in talebi olursa, transfer konusunda atılımlar yapılabilir; ama ben takımımıza şu haliyle de güveniyorum” şeklinde cevap verdi.

Yayınlanma Tarihi:22:46,