SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli taraftarların Türk Telekom Arena’da 2-1 Galatasaray’ın zaferi ile sonuçlanan maçın ardından metrobüste yolculuk eden Galatasaraylı taraftarlara saldırdığı iddia edildi.

Olay Uzunçayır metrobüs durağında meydana geldi. İddiaya göre, derbi sonrası evlerine gitmek için metrobüsü kullanan Galatasaray taraftarlarının bulunduğu metrobüse Uzunçayır durağında bazı Fenerbahçeli taraftarlar saldırıda bulundu.

Bazı Galatasaraylı taraftarlar metrobüsün içine ses bombası atıldığını öne sürdü. Olaylar sırasında bir metrobüsün arka camı kırıldı. Olaylar nedeniyle Uzunçayır durağında uzun metrobüs kuyruğu oluştu. Saldırı nedeniyle olay yerinde polis olmamasına sinirlenen Galatasaraylı taraftarlar, metrobüs yolunda bir süre yürüdü. Taraftarların olay yerine polis ekiplerinin gelmesi ile metrobüslere bindirilerek uzun çayır duragından  ayrıldılar.

SAMANDIRA SESSİZ

Galatasaray’a deplasmanda 2-1 mağlup olan Fenerbahçe, karşılaşmanın ardından tesislere giriş yaptı. Can Bartu Tesisleri önünde bekleyen 20 kadar Sarı-lacivertli taraftar, takımlarına destek oldu. Tezahüratlar yapan Sarı-lacivertli taraftarlar, takım otobüsünün tesislere giriş yapmasının ardından olaysız bir şekilde dağıldı.

MELO FENERBAHÇELİLERİ ÇILDIRTACAK!

YILLARIN SOL BEKİ SANKİ!

CİMBOM DİREKTEN DÖNDÜ

GSTV SPİKERİ YİNE ÇILDIRDI!

EBOUE, MAÇTAN SONRA BAKIN NE YAPTI!

DERBİDEN SONRA METROBÜSTE OLAY

SELÇUK GOLÜNÜ KİME ARMAĞAN ETTİ

 

Yayınlanma Tarihi:07:34,