SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, takipçileriyle arayı açma açısından kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını belirterek, ”İyi ve güzel bir maç oldu. İyi hazırlanmıştık. Bu maç, ilk yarıyı lider bitirmemiz açısından çok önemliydi. Takipçilerimizle aramızdaki puan farkını açmamız için kazanmamız lazımdı. Seyircimiz Fenerbahçe’yi inanılmaz iyi karşıladı ve hiçbir olay olmadı. Birkaç ay sonra biz Kadıköy’e gideceğiz ve orada oynayacağız. Hepimiz birbirimize yardımcı olursak, inanıyorum ki hep beraber kardeşçe bir maç izleriz” diye konuştu.
Fenerbahçe takımını tebrik eden Albayrak, ”Onlar da gol pozisyonuna girdiler. Ancak biz 2 gol attık ve galip geldik. Mutluyuz” şeklinde konuştu.
Maça konuk takım seyircisinin alınmamasını da değerlendiren Sarı-Kırmızılı yönetici, bu durumun İstanbul Valiliği’nin aldığı bir karar olduğunu bildirerek, sözlerini şöyle noktaladı:
”Bugün emniyet güçlerine teşekkür ediyorum. Çok iyi önlemler almışlar. Gönül ister ki bizim taraftarlarımız deplasmana gitsin. Fenerbahçe’nin ve Beşiktaş taraftarları da buraya gelsin. Bundan kısa bir süre önce engelli basketbol takımlarının maçında çıkan olaylar, ister istemez herkesi üzdü ve tedirgin etti. Ondan dolayı da taraftarlar gelmemiş olabilir. İnşallah yeni sezonda bunların hepsini masaya yatırırız. Bunları daha geniş çapta düşünürüz.”

MELO FENERBAHÇELİLERİ ÇILDIRTACAK!

YILLARIN SOL BEKİ SANKİ!

CİMBOM DİREKTEN DÖNDÜ

GSTV SPİKERİ YİNE ÇILDIRDI!

EBOUE, MAÇTAN SONRA BAKIN NE YAPTI!

DERBİDEN SONRA METROBÜSTE OLAY

SELÇUK GOLÜNÜ KİME ARMAĞAN ETTİ

 

Yayınlanma Tarihi:00:26,