SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Engin Korukır’ın yerine teknik direktör arayışına giren yeşil-mavili yönetim,Mustafa Denizli’ye sürpriz bir teklifte bulunmuştu. Teklife olumlu bakan Mustafa Denizli ile yapılan görüşmelerde takımın durumu, devre arası yapılacak transferler ile gelecek sezona dair planlar masaya yatırıldı. Görüşme sonrası taraflar anlaşma sağladı. Denizli’nin 1.5 yıllık sözleşme imzaladıktan sonra Çaykur Rizespor-Bucaspor karşılaşmasını izleyeceği belirtildi.

“NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

Yerel bir gazeteye açıklamalarda bulunan Mustafa Denizli şunları söyledi: Çaykur Rizespor Kulübü’nde beklenilen başarı, yıllardır bir türlü gelmedi. Bu başarıyı yakalama adına ben ve ekibim ne gerekiyorsa onu yapacağız. Bu kulüp, Rize şehri, Çaykur Rizespor taraftarı en iyisine layıktır. Türkiye’nin her alanında en üst düzeyde insanlar çıkaran bu küçük ama yürekleri büyük insanlarının memleketinin futbol takımına katkı vermeye geleceğim.

Sözlerini sürdüren Mustafa Denizli, “Takımın ilk devrenin bitimine iki hafta kala oynayacağı iki önemli maçı var. Öncelikle hedef bu maçlar olmalı. Ligde alınacak olan her puanın önemi çok büyük. Bu maçlara konsantre olalım” ifadesini de kullandı.

Yayınlanma Tarihi:16:40,