SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Takımı Samandıra'dan kendisi uğurlayacak olan başkan, “Bize yapılanların cevabını sahada verin” diyerek oyuncuları motive edecek. Yönetim Arena'ya çıkarma yapacak

16 Aralık Pazar günü Galatasaray ile derbi mücadelesine çıkacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü'nde yöneticiler Salı günü yaptığı toplantıda sürpriz bir karar aldı. Sezon başından bu yana F.Bahçe'nin deplasman maçlarına giderek takımın yanında olan yönetim, ilk defa başkan Aziz Yıldırım hariç tam kadro olarak bir deplasmana gidecek.

SAMANDIRA’YA GİDECEK

Türk Telekom Arena'ya tam kadro gitme kararı alan sarı-lacivertli yöneticiler bu zorlu deplasmanda futbolcuları ve teknik ekibi yalnız bırakmayacak. Sezon içinde oynanan diğer deplasman karşılaşmalarında F.Bahçe yönetici bazında birkaç isimle temsil ediliyordu. Ve Aziz Yıldırım, maça gitmeyecek diye takımla ilgilenmemezlik yapmayacak. Yöneticilerle birlikte Arena'ya hareket edecek olan takımı Samandıra'dan kendisi uğurlayacak olan Yıldırım, öncesinde de 16.30 civarı Samandıra'ya gidip takımla son konuşmalarını yapacak. Burada “Sizden zaferle buraya dönmenizi bekliyorum. Bize yapılanların cevabını sahada verin” diyeceği öğrenildi.

TEPKİDEN ÇEKİNİYOR

Futbolcularla yemek yemesi de beklenen Aziz Yıldırım, şike soruşturması sonrası hedef adam haline gelmesi sebebiyle Türk Telekom Arena'ya gitmiyor.

İrfan YİRMİBEŞ /amkspor

Yayınlanma Tarihi:13:28,