SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid başkanı Florentino Perez, Jose Mourinho’ya karşı yapılan eleştirilere ve sezon sonuna gönderileceği dedikodularına yanıt vermek için açıklamalarda bulundu.

Kendi görüşlerini ve kararını vermek için bu konuya girdiğini belirten Perez; “Ben görüyorum, beğeniyor ve güveniyorum. Dünyadaki en iyi teknik direktöre sahibiz. Onun mükemmel bir kariyer geçmişi var. Mourinho acımasız eleştirilere ve orantısız saldırılara uğradı, bazıları onun haysiyetine ve şerefine bile saldırdı. Burada tekrar söylüyorum ki, ben Jose Mourinho’ya güveniyorum.” dedi.

Kurdukları kadronun dünyanın çeşitli ülkelerinden bir araya getirilmiş en iyi oyunculardan kurulu olduğunu söyleyen Florentino Perez; “Rüya takım kurduk. Dünyanın en iyi ve en spektaküler oyuncularından bazılarını aldık. Bu kadro bütün kupaları kazanabilecek kapasiteye sahiptir.” diyerek devam eden Florentino Perez, Real Madrid’in ulaşamayacağı bir kupa olmadığını söyledi ve İspanya Süper Kupası’nda Barcelona’yı rahatlıkla geçmlerinin bunun ispatı olduğunu söyleyerek sözlerine son verdi.