SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Transfere olan yaklaşımıyla zaman zaman eleştirilere uğrayan, bu sezon alınan sonuçlar nedeniyle de bu eleştirilere daha sık maruz kalan Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, ilginç bir çıkış yaptı.

Bu kadronun Arsenal'deki gelmiş geçmiş en kötü Arsene Wenger takımı olduğu yönündeki görüşleri yanıtlayan 62 yaşındaki Fransız teknik adam, “Ben bu kadrodan daha ciddiyetsiz olup çok iyi sonuçlar alan oyuncularla da çalıştım. İnanın, bu takım işine daha iyi odaklanmış bir ekip. Onların Bradford maçını umursamadıklarını mı sanıyorsunuz?” şeklinde konuştu.

Bu sene yeni bir takım inşa ettiklerini ifade eden ve bu sene nerede bitireceklerinin beklenmesi gerektiğini ifade eden Arsene Wenger, kulübün düzenli olarak Şampiyonlar Ligi'ne katılmasının önemine dikkat çekti.

13 sene üst üste Şampiyonlar Ligi'ne kaldıklarını söyleyen Wenger, “Eleştirilere göre bunu yapmamışız da Championship'de oynuyoruz. Şu anda mutlu değiliz ama sezon sonunda farklı olacaktır. Devre arasında transfer bekleyenlere haber vereyim, belki de Messi'yi alırız” diyerek sözlerine son verdi.

MESSİ İMZALADI MI!

Yayınlanma Tarihi:21:10,