SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlk 11'deki 9 ismi kafasında netleştiren teknik direktör Fatih Terim, solda Amrabat ve Emre Çolak, sağ taraf içinse Hamit ile Engin arasında gidip geliyor…

Süper Lig'de 2 puan önünde bulunduğu en yakın rakibi F.Bahçe'yi pazar günü TT Arena'da ağırlayacak olan G.Saray'ın ilk 11'i şekillenmeye başlıyor. Teknik direktör Fatih Terim kafasındaki kadroyu yavaş yavaş şekillendirirken, sadece kanatlarda kimin forma giyeceği henüz netlik kazanmadı. Kalede iyileşen Muslera forma giyecek. Savunma dörtlüsü, Riera, Semih, Dany ve Eboue yine aynı düzenle sahaya çıkacak. Göbekte değişmez ikili Melo ve Selçuk, onların önünde ise ligin tozunu atan Umut-Burak sarı-kırmızılı formayı terletecek.

9 OYUNCU BELLİ OLDU

Buraya kadar hiçbir sıkıntı yok. Terim'in kafasını karıştıran nokta kanatlarda başlıyor. Sağ ve solda forvetlere kimin yardımcı olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Ancak bu formaya aday olan 4 futbolcunun hepsi önemli farklı avantajlara sahip. Sağ kanatta Hamit Altıntop veya Engin Baytar'dan birisi, solda ise Amrabat ya da Emre Çolak forma giyecek.

AMRABAT DAHA ÖNDE!

BU isimlerden Faslı yıldız Amrabat biraz daha ön plana çıkıyor. Top hakimiyeti, sürati ve teknik kapasitesi ile Amrabat, derbide aslında tam da Terim'in istediği bir oyuncu. Sağda da formsuzluğuna ve tribünlerin tepkisini çekmesine karşın Hamit Altıntop'un şansı biraz daha ağır basıyor. Yine de İmparator hala karar vermiş değil.

Bahadır Çokişler

Yayınlanma Tarihi:12:40,